Lidová houbová léčba

Posted by

Obsah:

Houba nohou – léčba houby na nohou a mezi prsty doma

V tomto článku budeme diskutovat o tom, jak léčit houby na nohou doma s lidovými léky. Zvažte nejúčinnější a nejlevnější metody a léky podle čtenářů novin Vestnik Healthy Lifestyles.

Houba (mykóza) – je onemocnění kůže způsobené parazitárními houbami. Kožní onemocnění pokožky jsou poměrně časté. Jejich nejběžnější forma, zejména u dospělých, je houba nohou a nehty. Tato nemoc se šíří z člověka na člověka. Je velmi jednoduché infikovat – z kůže postižené mykózou, stále klesají váhy, v nichž je mnoho patogenů.

Způsoby infekce houby nohy.

 • V mokrých podmínkách se patogeny dobře množí . Proto nejčastějšími místy infekce s houbou na nohou jsou bazény, vany a sprchy.
 • K rozvoji mykózy se zvýšily pocení nohy a mokré boty.
 • Pokud je v rodině pacient, pak je větší šance na infekci s jinými členy rodiny. Proto nemůžete používat ručníky, boty, hřebeny, oděvy, nehty, apod.
 • Příčinné činitele tolerovat suché prostředí a nízké teploty. Za těchto podmínek neumírají, ale zastavují jejich růst a rozvoj. V kůžích postižených onemocněním zůstávají životaschopní po velmi dlouhou dobu. Tyto váhy mohou být po celé roky v oblečení, botách, kobercích. Pak padající na pokožku zdravého člověka, organismy, které způsobují onemocnění, opět začínají růst a množit se a způsobovat onemocnění.

Huba rychle se šíří v slabě alkalickém a neutrálním prostředí (6-6,5 PH) Zdravá kůže má slabě kyselé prostředí – PH – 5,5. Chrání nás před mnoha kožními nemocemi. Ale pocení, nepohodlné syntetické boty porušují tuto ochranu. Proto při léčbě plicních hub lidové léky často používají ocot.

Co dělat, abyste nezachytili houbu.

 • Pro dezinfekci oděvu a spodního prádla pacienta se doporučuje vaření – při varu po 3-4 minutách ustávají mikroorganismy.
 • Pro ošetření obuvi se používá 1% formalinový roztok a roztok bělícího bělícího prostředku se používá k dezinfekci předmětů pro domácnost. To musí být provedeno, protože po úplném vyléčení nemoci se můžete opět nakazit vlastními obuvmi a oblečením. V tomto případě je možné ošetřit nohy houby a kůže neúspěšně po několik desetiletí.
 • Zde je ještě jeden způsob, jak dezinfikovat boty doma, navrhované na stránkách novin “Vestnik ZOZH.” Chcete-li zpracovat boty zevnitř s tampony navlhčenými 70% kyselinou octovou, nechte tampony uvnitř a boty umístěte 48 hodin v uzavřeném sáčku. Pak dobře větrujte boty.
 • Houba na nohou by měla být léčena zvláštní péčí, až do úplného vyléčení, protože druhá infekce může nastat z jednoho nepostřehnutelného zaměření infekce. On sám neprojde a po čase se může dostat do oblasti svalů, podpaží atd. Může to také způsobit zvýšení alergií.

Houba nohou – Příznaky a příčiny houby na nohou.

Symptomy onemocnění se obvykle objevují nejprve na kůži nohou, mezi prsty. Může se jednat o svědění, pálení a olupování. V budoucnu se choroba přesune na desku na nehty, začíná její zničení. Pokud je příčinou infekce v salonu pedikúru, může se tato sekvence změnit – onemocnění bude začínat na nehty.

Symptomy houby nohou (mykóza) mohou být následující:

 • Jedna nebo více trhlin mezi prsty;
 • Pleťový peeling;
 • Svědění, pálení;
 • Zahušťování kůže, vzhled váhy;
 • Zčervenání kůže;
 • Bubliny s čirou kapalinou.

Tyto příznaky mohou být přítomny současně nebo může být přítomen pouze jeden symptom.

Parazitické houby jsou cizí organismy a často způsobují reakci imunitního systému – alergickou reakci. V tomto případě je mykóza více akutní, přidávají se následující příznaky: mnoho puchýřů na kůži, eroze a vředy kůže na nohou.

Příčiny plicní houby (mykóza):

 • Nízká imunita, stavy imunodeficience;
 • Cévní onemocnění, při nichž dochází k narušení přívodu krve do nohou;
 • Diabetes mellitus;
 • Zranění nohou;
 • Špatná kvalita špičaté boty, dlouhé kožní nohy ve vlhkém teplém prostředí (se zvýšeným pocením, když se pot odpařuje, vlhké boty apod.).

Jak léčit houby na nohou doma

 • Efektivní v léčbě mykóz z březového dehtu, cibule, česneku.
 • Prášek nohou a kůže mezi prsty kyselinou boritou také dává velmi rychlý účinek.
 • Pokud je onemocnění obtížné – s vředy a erozemi, pak před použitím lidových léků na houbu nohou je nutné vytvořit noční lázeň se slabým roztokem manganistanu draselného. Během tohoto postupu se pokuste oddělit co nejvíce stupnice od pokožky.
 • Pokud je kůže nohou postižená mykózou zesláblá a keratinózní, doporučujeme před léčbou odstranit všechny váhy. To se děje snadno se salicylovou vazelínou, která se aplikuje 2krát denně, takže proces probíhá rychleji, protože můžete s tímto nástrojem vytvářet komprese. Po odstranění váhy budou domácí léky na houbové náplasti působit přímo na postiženou kůži.

Nejúčinnější a nejrychlejší lidové prostředky pro houby nohou jsou ocot a celandín.
Jsou umístěny v samostatných sekcích:

Efektivní lidové prostředky pro hubnutí nohou

Jak zacházet s houbami nohou s dehtem doma.

Napařte nohy do mýdlové vody, odstraňte přebytečnou kůži pemzou, dobře utřete a rozšiřte bříza mezi prsty, nehty a trhliny. Po půl hodině otřete dehet, ale nekoupejte nohy. Chůze takhle po dva dny. Poté postup opakujte. Léčba nohou houby s tímto lidovým lékem je velmi populární. Stačí to udělat 3-4 krát, takže houba je úplně pryč. Ale nezapomeňte na dezinfekční boty. Recept z novin “Věstník zdravého života” 2006 č. 25, s. 33.

Léčba houb na nohou při domácí infuzi neplodu.

Nalijte 1 šálek nealkoholických květin s 1 šálkem vroucí vody, nechte 30 minut a potom napněte. Tato infuze k mazání nohou postižených onemocněním, v noci, neotírání, aby bylo možné vyschnout. Kalendula má antibakteriální a antifungální účinky.

Rychle se zbavit houby na nohou pomůže lopuch listu.

Vezměte si list z lopuchu, vyrazte ze spodu kladivkem nebo rolí s válečkem na výrobu šťávy. Omotávejte nohu hrnek, zajistěte obvazem a položte ponožku. Změňte kompresi dvakrát denně. Kurz – 3 týdny. Tento lidový prostředek lze použít pouze v noci, jeho doba trvání se zvýší dvakrát.

Rowan odchází.

Míste čerstvé listy horského popela, aplikujte na postiženou oblast houby a zajistěte obvazem, a dokonce lépe, nejprve s listem lopuchu, pak s obvazem. Doporučuje se, aby obvaz zůstal nepřetržitě a měnil 1 den denně.

Salicylová masť je účinným lidovým prostředkem při léčbě houbových nákaz.

Chcete-li rychle zjemnit a odstranit pokožku postiženou houbou, můžete z lékárny použít 35 procent salicylové masti. Namočte jí nohy ráno a položte na každou nohu plastový sáček, pak ponožky a noste to až do večera. Večer opakujte postup. A to taky během týdne.
Po třech dnech léčby se kůže začne bílet a odlupuje se kousky, mladá kůže pod ní bude zdravá a čerstvá, bez příznaků onemocnění.

Jak se zbavit houby na nohou česnekem.

Tento lidový lék je velmi účinný.

 1. Smíchejte česnek a máslo v poměru 1: 1. Ze směsi připravte v noci komprese. Kurz – dokončení obnovy.
 2. Směs 1 polévkové lžíce. l šťávy z česneku a 90% alkoholu, přidejte 2 lžíce. l vody. Každou noc namazat bolesti noci. Zbavte se houby může být 2-3 týdny.
 3. Nakrájejte česnek na polovinu, ponořte se do jemné soli a protřepte postižené oblasti mykózou. Můžete si připravit kašičku a sůl – vyčistěte kůži a připravte si obklady. Rady z novin “Vestnik ZOZH” 2009, č. 19, s. 30

Jak rychle vyléčit houbu nohy cibulí doma.

 1. Recept číslo 1:
  Na třepení bolavých míst na nohou cibulovým džusem, aby se strouhaly strouhanou cibulí a co nejčastěji se mění komprese. Cibule lze nahradit česnekem. Tento domácí lék pomůže rychle vyléčit houbu nohou. Pokud je kůže zapálená a cibule rozrušuje pokožku, můžete ji 1: 1 smíchat s vazelínou. Kurz 10-15 postupů.
 2. Recept číslo 2:
  Následující cibulový recept pomůže zbavit se mykózy: do dvou plastových sáčků vložte dvě 300 g cibule. Umístěte nohy do sáčků tak, aby kůže nepřicházela do styku s lukem. Bundy jsou vázány kolem kotníků. Získejte “komoru výparů”. Kurz – 5 zasedání. Recept z novin “Vestnik HLS” 2003, č. 22, s. 26
 3. Zpětná vazba na ošetření houby na nohou cibulí a dehtu.
  Muž měl prasklé podpatky a kožní výrůstky po celé noze. Po provedení testů byla diagnostikována mykóza nohou. Napsali mast, ale její aplikace nepřinesla žádné zlepšení, naopak, praskliny se staly ještě hlubšími a bylo těžké chodit. Podělila se o její smutek se sousedem, dala mu recept na lidový lék – cibule a dehet. 2 velkou cibuli, rožku na jemném strouhaní, přidejte 3-4 lžičky na cibulovou kaši. bříza dehet (k dispozici v lékárnách), mix. Zakryjte postižené oblasti touto směsí po dobu 2-3 hodin a zabalte nohy do plastů. Stejnou směs lze použít dvakrát a pak připravit novou. Trvalo muže skoro měsíc, než se zbavil houby nohy. Zpětná vazba na léčbu z novin “Vestnik ZOZH” 2012, č. 3, s. 30

Jak zacházet s houbou nohou s octem doma.

 • Jak používat ocot z houby a nehtů.
  Ponořte dobře oprané nohy ve vodě s octem, nejlépe víno nebo jablko. Koncentrace podle svého uvážení – čím silnější, léčba bude rychlejší, ale v případě vředů a eroze pokožky může silné řešení korodovat postižené oblasti. Proveďte řešení tak, abyste mohli vydržet. Spánek v čistých ponožkách namočených v octě – kyselé prostředí škodí houbě.
 • Směs octa a mrkvové šťávy.
  Směs 1 polévkové lžíce. lžíci mrkvové šťávy a esence z octa, namažte postiženou kůži tamponem namočeným v této kompozici. Mrkevová šťáva pomáhá rychle obnovit a vyléčit pokožku.
 • Léčba houby na prstách doma s mastí vajec a octa.
  Upejte kuřecí vejce, osušte ho, vložte do sklenice a nalijte 100 g octa. Trvejte na temném místě po dobu 5-7 dní, abyste rozpustili skořápku, vyhazujte zbytky filmu. Přidejte 100 gh změkčeného másla. Výsledkem je emulze ve formě majonézy. Každý večer vyparujte nohy a aplikujte masti na postiženou oblast pokožky ve formě komprese a nahoře obalte polyethylen. Kurz – až do úplného zotavení
  Rychlejší recept na masti z octa. Směs 1 polévkové lžíce. l kyselina octová, 1 polévková lžíce. l rostlinný olej a 1 surové vejce. Míchejte až do homogenní hmoty. Mazte ​​tuto masť mezi prsty a všude tam, kde jsou příznaky mykózy. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2011, №4, s. 38
 • Směs octa a glycerinu.
  Pokud je postižena většina nohou, je vhodné tuto metodu použít k léčbě. Smíchejte 100 gramů kyseliny octové (70%), 40 gramů dětského prášku, 50 gramů glycerinu a 700 gramů vařené (přednostně destilované) vody. Vše promíchejte a trvejte 3 dny, protřepejte před použitím. Toužíte tuto nohu dvakrát denně s tímto složením: nalijte 1 lžíci na dlani. l míchat, třepat a masírovat pokožku, dokud nebude absorbována, protřete tři lžíce v každé podrážce a mezi prsty. Průběh léčby je 11 dní. Pak dalších 11 dní třeť stejné složení už 1 den za den. Nemoci procházejí po prvním týdnu léčby. Ale 22denní kurz musí být dokončen. Poté jednou týdně protřejte tuto kompozici v noze, abyste ji předešli. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2007, č. 19, s. 32.

Domácí ošetření pěnové houby.

 • Koupelny a komprese s odvar z bylinky.
  Po koupeli a odstranění váhy můžete vytvořit noční koupele s odvar z bylinky celandinu: 4 polévkové lžíce. l bylinky je třeba nalít 1,5 litru teplé vody a vařit po dobu 3 minut. Namočte nohy do vývaru po dobu 30 minut. V noci připravte z tohoto vývaru komprese a přidáte trochu octa. Průběh léčby celandinu 15-20 dní v řadě. Celandine může být nahrazena dírou.
 • Oleje pro úpravu rostlin.
  Parní nožičky v roztoku sódy, poté namažte prsty oleandem z rostlinného oleje (to udělejte sami nebo koupíte v lékárně). Půlhodinové komprese s rostlinným olejem by měly být aplikovány dvakrát denně na postižené oblasti pokožky. Průběh ošetření oleandem v době 3 až 4 týdny.
 • Infuzní rostlinka na ocot.
  Muž přinesl z armády houbu nohou a nehtů a žil s ním 40 let. V návaznosti na Bolotovovu myšlenku začal okyselovat tělo a pilout kvas na kolandinu podle Bolotovova předpisu. Onemocnění ustoupilo. Poté trval na 9% octanu a začal udržovat nohy v této infuzi. Jeden člověk jednou v knize četl, že mnichové používali koncentrovaný solný roztok k ošetření houbových nástavců. Začalo přidávat sůl. Balíček celandinu nalil 1 litr 9% octa, trval 1 měsíc, filtroval, přidal 3-5 lžíce. l sůl. To vše se nalije do kontejneru na velikost nohy, takže kryt je těsně uzavřen. Protože infúze se používá mnohokrát. Večer, když mu umyl nohy, položil nohu do této nádoby, držel ji 5 minut, vysušil ji ve vzduchu a šel do postele. Kůže přišla v dokonalém stavu, nehty také začaly být vyčištěny a vyrovnány. Zpětná vazba na léčbu z novin “Vestnik ZOZH” 2011, №2, s. 33.

Lidové prostředky, recepty a recenze z bulletinu HLS.

Jak se zbavit houby nohou s amoniakem doma.

Ve sklenici vody přidejte 1 polévkovou lžíci. l amoniaku. Navlhčete kus látky v tomto roztoku a obalte nohu, na vrcholu plastového sáčku, na horní části ponožky. Udělejte to před spaním. Tento domácí lék ve stejnou dobu pomůže od natoptyshy, starých kuřat. Kurz 5-10. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2009, č. 14, s. 30.

Sazenice brambor pomohou zbavit mykózy.

Receptura je následující: rozemletí klíčky brambor a půl šálku sazenic s alkoholem, trvají na tom a přimějí přes noc zbytky této kaše na postižené kůži. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2009, №20, s. 9

Léčba houby na nohou mezi prsty na bázi kyseliny borité.

Před spaním, parní nohy a prášek je práškovou kyselinou boritou, zatímco jsou ještě mokré, nezapomínejte na prostor mezi prsty, nasaďte si ponožky. Je možné vyléčit houbu na nohou mezi prsty rychle. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2009, №22, s. 30

Zpětná vazba na ošetření houby na nohou kyselinou boritou.
V armádě člověk uzavřel mykózu nohou. Drogy špatně pomohly, lidové prostředky také pomohly na krátkou dobu, a žil s touto neštěstí po dobu 30 let, dokud nedostal knihu od sibiřského léčitele. Recepty byly následující: ráno si umyjte nohy, odstraňujte jodové problémy, čisté ponožky a vložte 1 lžičku. kyselina boritá, noste ponožky a neberte den. Jeden postup stačil k tomu, aby se člověk zbavil houby. Kromě toho se po jeho ošetření nohy přestaly potit. 10 let uplynulo – onemocnění se nikdy nevrátilo. Zpětná vazba z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2011, č.12, str. 31.

Lepidlo BF pomůže léčit houbu na nohou doma.

Umyjte nohy a namažte postižené oblasti lepidlem BF-88. Udělejte to jednou za den po dobu jednoho týdne. Symptomy mykózy zcela zmizí. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2009, číslo 8, čl. 30

Efektivní domácí lék pro houby nohou.

Doporučit lidový lék: mix 1 polévková lžíce. l jod, 1 polévková lžíce. l glycerin, 1 polévková lžička. octová esence, 2 polévkové lžíce. l vařená voda. V noci zaparkujte nohy a rozetřete je. Pokud jsou palce v hrdle – také mazat. K rozmazání po dobu 2-3 měsíců – projde a mykózy a hrbolů. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2008, č. 3, s. 9

Léčba mýkové mýty.

Pokud houba mezi prsty, míchat drcenou máta se solí a dát mezi prsty asi hodinu. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2008, č. 5, s. 32.

Jak léčit houby mezi prsty s alkoholem.

Je nutné navlhčit vatovou bavlnu alkoholem a položit mezi prsty. Dělat ráno a večer. Čtyřicet letní mykóza byla vyléčena ve dvou týdnech. Pro profylaxi je však nutné tříleté alkoholové tampóny jednou týdně. Recept z novin “Vestnik HLS” 2008, číslo 19, čl. 31.

Léčba frakce houby SDA-2.

Osušte mykózou místa s nezředěným roztokem ASD F-2 2-3krát denně, po mytí pokožky mýdlem a vodou. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2007, číslo 9, s. 7

Jak se zbavit houby na nohou doma se sodou.

Zředěte sódu vodou, abyste z ní vydělali houbu. Potřete postiženou kůži touto kaší. Po 15 minutách opláchněte vodou, otřete nohy a prášek škrobem. Domácí metoda z novin “Vestnik ZOZH” 2006 číslo 1, čl. 33.

Léčba houby na nohou mezi nohama.

Shag pomůže rychle se vyrovnat s houbami mezi prsty: 1 polévková lžíce shagu se vaří po dobu 2 minut v 1 litru vody a nohou stoupat, až voda ochladí. Nohy se neumývají, nečistěte. Vezměte zbytečné nádobí na vaření – například plechovku. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2005, č. 5, s. 29.

Dvě recepty pro domácí masti pro houbovou náplast.

1. Odstraňte z destilovaného mléka 1 polévkovou lžíci. l hustý krém, přidejte 1 domácí vejce, 100 gramů březového dehtu – míchat. Aplikujte na postižené nohy v noci a na pásku.
2. Skartovat jehly smrku. Skleněnou nádobu vložte do vrstev s jehlou o tloušťce 1 cm a máslem na 250 g na horní straně. Zakryjte nádobu fólií a vaříme v nízkoteplotní peci po dobu 6 hodin. Když trochu chladný filtr, dostanete zelený olej. Efekt přišel po druhé aplikaci, namazat nohy 2-3krát denně. Není třeba obvazy – masť je dobře absorbována. Lidová náprava z novin “Vestnik ZOZH” 2004, č. 19, s. 25

Huba na nohou mezi prsty – bylinné ošetření.

Dejte ráno čisté ponožky na špetku sušených bylinek máty, heřmánek, šalvěj, rostlina, kopřivu. Během dne se tráva změní na prášek a bude mít léčebný účinek na nohy. V létě můžete v ponožkách položit čerstvé bylinky – nohy budou celý den v bylinné šťávě. Populární metoda z novin “Vestnik zdravého životního stylu” 2004, № 3, s. 25

Kombucha pomohla léčit houbu na prsty.

Muž byl dlouho trýzněný houbou mezi prsty a prsty. Svědění bylo nesnesitelné a před kožními puchýřky si česalo pokožku. Masti a lidové prostředky nepomohly.
V této době začal Kombucha, aby měl skvělý nápoj. Houby se musí čas od času vypláchnout, brzy si všiml, že svědění v rukou se zastavilo. Rozhodla jsem se umýt nohy v roztoku Kombuchy – přidal jsem k pití teplou vodu oko. A teď šest měsíců, jak se zbavit svědění. Když se z času na čas objeví – muž očistí bavlnu infuzí čaje a umístí ji mezi prsty. Hrdlo ruky bylo také postiženo onemocněním, případ byl tak zanedbán, že prst v kořeni nehtu začal rosit. Muž v noci vázal houbu na hřebík. Ráno houba zčernala. Právě strávili tři procedury. Hřeb je nyní zdravější. Zpětná vazba z novin “Vestnik ZOZH” 2012, č. 5, s. 30

Toe houba – úprava teplé vody.

Léčte houbu mezi prsty v domě je možné pro 2-3 procedury. V koupelně je třeba kohoutek otevřít teplou vodou, například ruce sotva tolerovat. Stál v koupelně na chvíli, aby se dostal pod proud vody. Takže opakujeme 5-7 krát. Potom roztáhněte prsty na suché. Okamžitě rozstříkejte mezi prsty 6% ocet a nechte ho znovu uschnout. Recept z novin “Věstník zdravého životního stylu” 2012, č. 6, s. 23.

Účinná léčiva pro léčbu houb v nohách.

Před nákupem léků v lékárně byste měli navštívit dermatologa a provést analýzu, abyste zjistili, který patogen způsobil onemocnění, a poté si s lékařem vybral lék, který bude účinný pro váš kmen houby. Každé drahé lék má analogy, levné, ale účinné léky na léčbu hub, stačí se ujistit, že účinná látka je stejná. Pokud je onemocnění právě zahájeno, lékař může předepisovat pouze lokální přípravky – masti, krémy nebo spreje. Při běhu formuláře musíte vypít pilulky, které mají poměrně málo kontraindikací a vedlejších účinků.

Zde jsou některé léky na nohy houby, které může váš lékař předepisovat:

 • Griseofulvin. Používá se k léčbě houbových infekcí v těle. K dispozici v tabletách a ve formě masti. Pilulky jsou užívány denně, počet pilulek závisí na hmotnosti pacienta. Masť rozmazala postižené místa po dobu 14 dnů. Pokud je onemocnění způsobeno houbou z rodu Candida, účinek léčby tímto léčivem nebude.
 • Terbinafin (jiná jména: Lamisil, Binafin, Thermicon).
  Tento léčivý přípravek je velmi účinný, protože ničí všechny skupiny mykotických organismů, včetně houb Candida. K dispozici ve formě tablet, krému, spreje. Dospělí užívají tablety 2krát denně po dobu 15 – 45 dnů. Dávka dětí byla snížena.
  Masť se aplikuje dvakrát denně. Kurz je od 7 dnů do 6 týdnů.
 • Flukonazol (Diflazon, Mikosist, Diflucan, Flucor, Flukostat, Flumed). K dispozici ve formě tablet, kapslí, sirupu, roztoku pro intravenózní podání.
 • Sertakonazol (Sertamicol, Zilain). Tento léčivý přípravek pro léčbu houbových plic se aplikuje ve formě krému, který se aplikuje dvakrát denně v tenké vrstvě.
 • Itrakonazol (Irunin, Kanazol, Kanditral, Orgunal). K dispozici ve formě kapslí o obsahu 0,1 g a ve formě roztoku pro orální podání.
 • Naftifinu (Fetimin, Exoderil). K dispozici ve formě krému a ve formě roztoku pro vnější použití. Aplikujte na čistou pokožku nohou dvakrát denně. Léčba trvá až 2 měsíce.
 • Clotrimazol (Vikaderm, Antifungol, Imidil, Lotrimin, Kandil, Kanizol, Clomazol, Lotrimin, Funginal, Fungizid). K dispozici ve formě krému, mastí, krému, spreje. Použijte až 3krát denně.
 • Natamycin (Pimafucin). Lék je dostupný v různých formách, ale pro léčbu mykózy nohy je třeba koupit ve formě krému. Použijte 1 den denně. Kurz – 1 měsíc.

Leave a Reply