Lidové recepty pro léčbu nehtové houby

Posted by

Obsah:

Jak se zbavit houby octem

Je možné se zbavit onychomykózy (houbových infekcí nehtů na nohou a rukou) doma bez použití léků. Tradiční medicína nabízí mnoho receptů a metod, z nichž jedním je ošetření houby nehtů s octem.

Hlavní symptomy onemocnění

Více než 10% populace planety se seznámí s infekcemi houbových nehtů. Můžete se nakazit onychomykózou při návštěvě bazénu nebo sauny, na pláži nebo v lázních, v obchodě s obuví nebo ve sportovním klubu. Důležitou podmínkou pro rychle se zbavit nepříjemného problému je okamžitě zahájená léčba. Chcete-li to udělat, musíte znát hlavní příznaky onemocnění, které byste měli věnovat pozornost. Patří sem:

 • zožltnutí nehtové destičky;
 • zahušťování nehtů;
 • žebrování, vytváření drážek;
 • vzhled bílého květu pod hřebíky;
 • odlupování nehtové desky a zbarvení jejích okrajů.

Nejčastěji se pacient obává o svědění a pálení v postižené oblasti, z nehtu může vyletět specifický kašovitý zápach. V některých případech dochází ke zčervenání a zánětu nehtového polštářku, sekundární infekci může být přidělen hnisavý exsudát.

Kterýkoli z těchto příznaků by měl být příčinou okamžité návštěvy dermatologa, který stanoví správnou diagnózu a vytvoří optimální léčebný režim.

Ocot: vlastnosti a typy

Kyselina octová je bezbarvá transparentní kapalina s charakteristickým zápachem a výraznou kyselou chutí. Většina produktů, které lze vidět na regálech skladů, vyráběných chemickými prostředky z odpadového lesního průmyslu nebo při zpracování uhlovodíků (zemní plyn a olej). Je určen pro technické účely – odstranění skvrn, dezinfekci povrchů.

Pro konzervování, vaření a domácí lékařství je výhodnější použít ocot získaný z přírodních surovin, který má několik odrůd:

 1. Apple Ukázalo se, že při kvasení šťávy ze zralých jablek. Má charakteristickou vůni a mírně kyselou chuť. Obsahuje organické kyseliny, minerály a vitamíny A, C a skupinu B.
 2. Víno Je vyroben z bílého nebo červeného vína. Červený ocet má bohatší vůni, což je důvod, proč je dražší. Používá se při přípravě různých marinád, omáček, na oblékání salátů.
 3. Rice Populární v Japonsku, Číně a dalších východních zemích. Má jemnou příjemnou vůni a sladkokyselou chuť. Může být černá, červená nebo bílá. Používá se při přípravě sushi a jiných tradičních orientálních jídel.
 4. Pivo. Je vyrobena z fermentovaného piva. Má sladce příjemnou vůni a jemnou chuť s mírnou kyselou vůní. Má charakteristickou tmavě žlutou barvu, připomínající pivo.
 5. Balsamik – “král octů”, získaný zpracováním sladkých odrůd hroznů a stárl v dubových sudech po dobu 10 let. Jeho jemná vůně a rafinovaná chuť přidávají koření na jakoukoli pokrm.

Pro medicínské účely se používá alkohol (stolní) ocot, který se získává z ethanolu a chuti a zápach se liší od syntetických. V mnoha receptech tradičních léčitelů je nahrazeno jablkem, který je považován za užitečnější.

Ocot s houbovými infekcemi

V počátečním období onychomykózy je důležité zabránit šíření patogenní mikroflóry na zdravé nehty a kůži. Kyselina octová může nepříznivě ovlivnit spory huby, zabránit jejich reprodukci a vést k úplné destrukci mykotických kolonií.

Hlavní vlastnosti, díky nimž je přípravek široce používán v dermatologii, jsou následující:

 • antiseptikum;
 • fungicidní;
 • antibakteriální;
 • dezinfekce.

Z nehtové houby na rukou nebo nohou se používá doma 9% kyselina octová nebo 70% octová esence. Druhé by mělo být používáno s velkou opatrností, aby se nehořilo.

Příprava na ošetření octem

Chcete-li zbavit octu nebo esence houbou co nejúčinněji a nejrychleji, měli byste se řádně připravit na postupy. K tomu potřebujete:

 • odstranit lak z destičky na nehty;
 • nohy před parou, odstranění infikovaných oblastí nehtů nožnicemi nebo kleštěmi;
 • odstranit hrubou kůži na nohou pemzou nebo štětcem;
 • Aplikujte vrstvu tuku nebo oleje na zdravé oblasti kolem léze.

V době onemocnění by pacientovi měla být přidělena individuální ručník, žínka a další hygienické prostředky. Musí být vařeny každý druhý den a do vody přidáváte hydrogenuhličitan sodný (soda do pečiva). Je nutné dezinfikovat nástroje používané pro manikúru nebo pedikúru pomocí speciálních řešení.

Kontraindikace

Před zahájením léčby byste měli zkontrolovat alergickou reakci pokožky.

K tomu je třeba aplikovat malé množství octa, zředěného vodou v poměru 1: 1, na kůži na zadní straně ruky. Pokud se objeví zarudnutí, otoky, vyrážka nebo jiné nežádoucí účinky postupu, je nutné zrušit a poradit se s lékařem.

Použití ocet se také nedoporučuje těmto osobám:

 • děti do 12 let;
 • těhotné ženy;
 • kojící matky.

Zabraňte požití léků na sliznicích a očích. Pokud k tomu dojde, je nutné je důkladně opláchnout pod tekoucí vodou a v případě potřeby se obrátit na lékařskou péči.

Lidové recepty proti nehtové houbě

Nejjednodušší způsob, který pomáhá dobře v počáteční fázi onemocnění, je použití stolu nebo jablečného octa na každé nehtové destičce a držte 10-15 minut. Postup musí být opakován 2-3 krát denně, dokud nedojde k úplnému vytvrzení.

Ocet je také součástí mnoha populárních receptů: vany, komprese nebo masti.

Sklo ocet zředí se 2 litry vody o teplotě 40-45 0 C lázni přidá 2 lžíce glycerinu a 2 polévkové lžíce peroxidu vodíku.

Ponořte nohy do vody a nechte 15-20 minut. Poté, aniž byste opláchli, pečlivě osušte pokožku ručníkem a nanášejte masti na každý hřebík.

 1. V počátečních stádiích onemocnění lze onychomykózu vyléčit pomocí kompresí jablečného octa a olivového oleje. Měly by být smíchány ve stejných poměrech, nasáklé bavlněnými tampony a aplikovány na postižené nehty přes noc. Pro větší účinnost by měl být každý prst obalen obalem a na nohu by měla být položena vlněná ponožka. Průběh léčby trvá nejméně 2 týdny.
 2. Komprese octových esencí, vodky a vody, které jsou smíchány v poměru 1: 1: 2, pomáhají proti běhání houb na nehty. Gázové ubrousky s tímto roztokem jsou umístěny na nehty, uchovávány po dobu 25-30 minut a pak odstraněny odlupované oblasti pomocí štěrku a aplikovat antifungální masti.

Ocot a jód

Jód, stejně jako ocet, má antiseptické a fungicidní vlastnosti a aktivně zabraňuje šíření houbových infekcí.

Doma použijte lotiony, ve kterých pro 1 lžíci octa přidáte 4-5 kapek 5% roztoku jódu. Bavlněné tampony, impregnované kompozicí, se na postižené oblasti nanášejí po dobu 10-15 minut, pak se odstraní mrtvá část nehtů a roztírají se smetanou.

Ocot a bonbón

Infúze z jablečného octa a bylinných bylin pomáhá léčit i zanedbané houby.. Nejlepší je užít čerstvé rostliny, ale vhodné sušené lékárnické suroviny.

Je třeba nalít 200 g rozdrcených surovin s 1 litrem jablečného octa a udržovat na chladném tmavém místě alespoň 2 měsíce. Potom tekutinu vypusťte a přidejte 2-3 lžíce soli.

Napařené ruce nebo nohy by měly být uchovávány v infuzi po dobu 10 minut ráno a večer, pak skvrnit sterilní ručník. Kurz je až 3 měsíce, dokud se nehrozí vznik nového hřebu.

Pro léčení houbových lézí jsou široce používány lidové léky založené na včelích výrobcích. Vynikající výsledky jsou zaznamenány při použití následujících mastek:

 1. Dva velké plátky kalanchového nebo agavového kotleta přidejte 3 lžíce octa, 50 g medu a 1 čajovou lžičku skořicového esenciálního oleje. Mastička se vkládá do nehtů každou noc po vodních procedurách a nosí teplou ponožku.
 2. Kombinujte 100 g roztaveného vepřového nebo husového tuku s 25 g drceného propolisu a 50 g octové esence. Pečlivě promíchejte, rozetřete na čisté, suché nehty 2 krát denně. Průběh léčby je 2 týdny, v případě potřeby lze postup opakovat po měsíci.

Lidé, jejichž med způsobuje alergie, by měly být předem testované masti. K tomu je třeba aplikovat na malou oblast pokožky na zápěstí nebo v ohybu kolena a sledovat reakci.

Ocet a vejce

Základem této masti je acetická esence a čerstvé kuřecí vejce. Měl by být důkladně omyt, vložen do skleněné nádoby a nalijte sklenici kyseliny. Po 5-6 dnech, kdy je skořápka úplně rozpuštěna, je třeba vajíčko vyjmout, film odstranit a rozdrtit vidličkou.

Ve 100 g másla nebo husí tuk přidejte vejce a 4 lžíce esence. Masti by měla být smíchána a zmrazená.

Aplikujte na vepřové nehty ve večerních hodinách, zabalte prsty filmem a nasaďte si vlněnou ponožku. Doba trvání léčby závisí na stupni onychomykózy, v průměru trvá 1-2 měsíce.

Acetic Essence

Vzhledem k vysoké koncentraci kyseliny octové má esence schopnost rychle zničit plísňové spóry a zabránit jejich reprodukci. Tento výrobek je však velmi agresivní a spolu s léčbou může tělu způsobit značnou škodu.

Při práci s ním tedy musíte dodržovat pravidla:

 • Nepokládejte na kůži za přítomnosti prasklin, ran nebo odřenin;
 • Nepoužívejte k léčbě dětí;
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.

Pokud se vyskytnou známky podráždění: vyrážka, zarudnutí, svědění nebo hoření, léčba by měla být ukončena a příznaky by měly být hlášeny lékaři.

Mykóza Prevence

Onychomykóza nepředstavuje ohrožení lidského zdraví, ale může ovlivnit jeho životní styl, takže je velmi důležité zabránit infekci houbami. Postupujte podle následujících pokynů:

 1. Dodržujte pravidla osobní hygieny.
 2. Nechoďte bosí v bazénu, koupání, na pláži.
 3. Ošetřete obuv s antifungálními přípravky pravidelně.
 4. Nepoužívejte ručníky, žínky, nikoho jiného ponožky nebo boty.

Je třeba se starat o své zdraví, posílit imunitní systém, užívat vitamínové přípravky, častěji být v přírodě, jít na sport. Měli byste pravidelně pečlivě vyšetřovat kůži a nehty a při nejmenším příznaku onemocnění okamžitě poraďte se s lékařem.

Nakládání s věcmi

Kyselina octová se používá nejen při léčbě mykóz, ale i během preventivních opatření. S jeho pomocí můžete dezinfikovat boty a osobní věci nemocného a eliminovat možnost infekce jeho příbuzných.

Pro 5 litrů vody byste měli přidat 1 šálek octa a otřít výsledný nábytkový nábytek, podlahy, klempířství, boty a další věci. Ložní prádlo, ručníky, ponožky a spodní prádlo pacienta před mytím by měly být namočeny ve vodě s přidáním octa (2 šálky na 3 litry) po dobu 2-3 hodin.

V místnosti, kde je pacient umístěn, je nutné každý den mokré čištění a otevření oken pro vysávání, aby se zabránilo opakování onemocnění a aby se chránili všichni členové rodiny.

Aplikování octa je jednoduchý a levný způsob boje proti nehtům. Prostředky založené na tomto produktu jsou nejúčinnější v kombinaci s fungicidními mastimi nebo v počátečním stádiu onemocnění, což potvrzují hodnocení pacientů.

Svetlana, 45 let. Přivezená houba ze střediska, kde se aktivně zúčastnila koupání. Jakmile zjistila, že hřebík na špičce se změnil na žlutou, okamžitě se zaregistrovala u dermatologa. Doporučil mu aplikovat lotion s octem. Po dvou týdnech se nehty slz, a pod ní se zdálo, že jsou mladí zdraví.

Sergey, 38 let. Dlouhou dobu nepřikládal houbám na nohách význam, obrátil se k lékaři, když mu nehty začaly čerňovat a začaly se odlupovat. Lékař doporučil denní lázně s octem k páření z nehtů a masti absorbované lépe. Byl jsem léčen už téměř měsíc, jsem spokojen s výsledkem, doufám, že za pár týdnů nebude stopa houby.

Tatiana, 30 let. Na radu mé babičky si udělala masť octa s vejcem. O týden později jsem cítil úlevu, nehty začaly postupovat. Také jsem propojil ocelové balení, teď se dívám, jak rostou nové krásné nehty.

Jaké lidové prostředky mohou vyléčit houby nehtů

Nehtová houba (onychomykóza) je nakažlivá infekce. Každý pět obyvatel naší planety je ohromen. Můžete vyndat houby, chodit bosý ve vodním parku, bazénu nebo na pláži. Onychomykóza je také přenášena během montáže obuvi nemocné osoby a za použití nesterilního příslušenství pro manikúru a pedikúru.

Můžete získat hubu nehtů různými způsoby, ale lidové léky jsou pro tělo nejbezpečnější. Na rozdíl od farmakologických antimykotik nemají toxický účinek a neruší práci životně důležitých orgánů.

Dnes budeme mluvit o tom, jaké lidové léky dokáží vyléčit houby nehtů a jak to dělat doma.

Obecná doporučení pro lidovou houbovou léčbu

V případě onychomykózy nehtů na rukou nebo nohou je důležité, aby byl léčebný proces dobře organizován.

Nehtové soubory pro léčbu postižených oblastí je lepší koupit jednorázové. Pokud to není možné, všechny nástroje budou po každém použití důkladně dezinfikovány. Před začátkem postupu se doporučuje, aby desky byly naparovány, řezány a broušeny, aby se odstranily zesílené oblasti, váhy a volná tkáň.

Horká lázeň trvá 20 minut. Ve změkčovaném stavu nehty vnímají zvolený lidový lék lépe. Vzhledem k tomu, že kmeny houby nemají rádi alkalické prostředí, obyčejná soda bude pro ně škodlivá. Ve vaně jej dejte ve výši 1 polévkové lžíce. l x 2 – 3 l kapaliny. Vyšší koncentrace roztoku sodíku pomáhá dále zmírňovat nehty a okolní pokožku.

I když se houba potýká s bojem, měli byste věnovat zvýšenou pozornost hygieně nohou. Výpotek a tření končetin botami by nemělo být, protože vlhkost a tření jsou příčinou onychomykózy. Při léčbě nehtové houby na nohou s lidovými léky je nutné často měnit ponožky a po zotavení musí být všechny věci, které přišli do kontaktu s rukama a nohama, vařeny ve speciálním dezinfekčním přípravku.

Pokud pacient s onychomykózou žije v bytě se svou rodinou, musí se starat o bezpečnost domácnosti a vybrat pro sebe individuální ručníky, pantofle a další doplňky. Před vodou a po nich je nutné umýt sprchovou kabinu a vanu s agresivními látkami, protože houba nevidí nalévání příslušenství s vroucí vodou. Pro zabránění houbám se členům rodiny doporučuje přidělovat mýdlo.

Prvými příznaky nehtové houby jsou delaminace, křehkost a změna barvy. Kůže kolem desek je šupinovitá, červená a svědí. Léčba onychomykózy s lidovými léky se účinně provádí v raném stádiu onemocnění, dokud kmeny nevstoupí do fáze aktivního vývoje.

Účinné lidové prostředky proti hubám nehtů

Lidové léky na houby nehtů se mohou kombinovat s předepsanými léčivy lékáren dermatologů. Výsledky léčby v tomto případě budou vyšší.

Doma, onychomykóza je léčena bylinami, produkty a látkami:

 • Jod
 • Ocet
 • Bow
 • Káva
 • Cesnak.
 • Propolis.
 • Kerosene.
 • Novocain.
 • Dehet bříza.
 • Esenciální oleje.
 • Kombucha.
 • Peroxid vodíku.
 • Tinktura meruňkové gumy.

Zvažte nejúčinnější opatření při léčbě návykových látek pro nehty houby.

Význam použití octu proti houbě nohou je vytvořit kyselé prostředí, které brání šíření spor. V důsledku toho ztrácí patogen přístup k novým zdrojům krmiv a matric. Absence odolných parazitárních buněk zabraňuje opakování onemocnění.

Pro léčbu onychomykózy s octovým efektem byste měli použít produkt správné koncentrace.

Pokud se v lidových receptech z houby nehtů nachází esence kyseliny octové, pacient by měl použít 70% roztok. Při použití stolního octa je nutné vzít produkt s obsahem 6 nebo 9% kyseliny. Více nasycených sloučenin způsobuje chemické popáleniny.

Zeleninové šťávy

Louhové šťávy z cibule a česneku, kromě mnoha infekčních onemocnění. Léčitelé vědí, jak se zbavit houby na nehty cibulí a česnekem a předávat pracovní recepty mezi generacemi.

Nejjednodušší je mazání postižených oblastí čerstvým cibulovým džusem. Složitější recept je rozpustit v 1 litru vody 1 lžičku vody. sůl a kaše vymačkané z 1 stroužku česneku. Lék je aplikován ve formě komprese.

Cesnaková šťáva se smíchá s vodou a čistým léčebným alkoholem (1: 1: 1) a ošetřují se pacientem ráno a večer. Pro různé druhy terapií je česneková kaše kombinována s máslem, přípravek se aplikuje na zkažené nehty ve večerních hodinách a prsty jsou bandážovány až do rána.

Alternativní léčba houby na nehty s kořenem křenu:

Neobvyklý recept se dřevem pryskyřice: odstraňte “lepidlo” z kůry meruňky a nalijte ji vodkou (1 polévková lžíce x 1 šálek). Po třech dnech nanášejte roztoky roztokem po protrahování kapaliny. Aplikace marhule pryskyřice umožňuje zbavit houby nehtů po dobu jednoho měsíce.

Esenciální oleje

Lidové prostředky založené na esenciálních olejích jsou snadno použitelné a účinné v boji proti houbám. Jedná se rovnocenně s drahými antimykotiky lékáren. Rostlinné estery jsou obdařeny různými léčebnými vlastnostmi – čistícími, baktericidními, protizánětlivými a regenerujícími se kožními a nehtovými tkáněmi.

Esenciální oleje zničí houbovou flóru a obnoví postiženou desku na normální hodnotu.

Používejte esenciální oleje jako lidové prostředky proti houbám nehtů různými způsoby:

 • Koupelny. Nádoba se naplní 3 litry horké vody a pipetou se naplní 10 kapek jakéhokoli esenciálního oleje (ylang-ylang, levandule, rozmarýnu, čajovníku apod.). Končetiny jsou opláchnuty čistou vodou a umístěny do misky s vonným obsahem po dobu 20 minut. Postup je dokončen zabalením nohou do teplé utěrky po dobu 15 minut.
 • Komprimuje. Trochu esenciálního oleje se zahřeje na 30 ° C a přidá se 1 – 2 čajové lžičky vody. Kompozice je impregnována bavlněným tamponem a přiložena na nehty poškozené houbou po dobu 1 hodiny pomocí bandáže nebo sádry. Díky kompresní desce se stává měkkou a pružnou. V tomto formuláři je snazší soubor řezat a vyčistit.

Při nepřítomnosti alergie na nezředěný olej z čajovníku se aplikuje na zhojený nehty, který byl předtím propařen teplou mýdlovou vodou. Kousek pracího mýdla se třepe na strouhák a hodí se do horké vody. Olejový produkt se odebírá s bavlněným tamponem a vtírá do desky 2 p. za den. Prostředky se neumývají.

Esenciální oleje pro léčbu onychomykózy se denně používají až do obnovení plnohodnotného zdravého nehtu. Účinnost aromaterapie je zlepšena pečlivou hygienou těla.

Jak rychle vyléčit houby nehtů

Pro rychlé potlačování aktivity houby, která napadla nehtové destičky, je povoleno externí použití peroxidu vodíku metodou Neumyvakin.

Při léčbě onychomykózy doporučuje profesor vyprážet nohy v roztoku sodíku (1 čajová lžička na 1 litr vody) a pak pomocí kleští na nehty “kousnout” malou část postiženého nehtu. Dále, kus bavlny by měl být stlačen 3% roztokem peroxidu a aplikovat na nehty oblasti prstu.

S houbou na rukou takových aplikací držte 10 – 15 minut, na nohou – od 40 do 60 minut. Četnost zasedání – 2 za den až do úplného zotavení.

Vany pro ruce a nohy v onychomykóze s peroxidem vodíku jsou vyrobeny z vody ohřáté na 50 ° C a peroxidu 3%. Poměr – 2 polévkové lžíce. l x 1 litr vody. Stonky stoupají 2 str. za den po dobu 15 minut po celý týden.

Peroxid může být také smíchán s jinými látkami a získávat efektivní lidové prostředky k léčbě nehtů houby:

 • Polovička horké sody se rozpustí ve čtyřech šálcích vody a nalije se ve čtvrtém šálku peroxidu vodíku 3%. Ve směsi půl šálku síranu hořečnatého a čtvrtinu šálku octa. Lék je nasycen bavlněným tamponem a fixuje pleťovou omítku na postiženou talíř. Změňte obvaz každých 10 hodin. Celkový průběh terapie je jeden měsíc.
 • Ocot je smíchán s peroxidem (koncentrace obou látek – 3%) ve stejných poměrech. Zatímco masivní stezky jsou nohy ponořené do něj. Dále jsou špičky prstů umístěny po dobu půl minuty v bělícím roztoku zředěném vodou a rychle se umyjí končetiny pod tekoucím proudem. Postup je dokončen ošetřením nehtů směsí vazelíny a oleje z čajovníku (1: 1) a položíme na teplé ponožky. Léčba trvá 1 týden.

Rychle a efektivně odstraňte houbu z nehtů, pomůže vám s přípravkem Novocain. Kousek bavlněné vlny je impregnováno tekutým lékem a nalepen na postiženou desku. Pouze 2 mléka – a houba na nehty je možné léčit navždy.

Univerzální lék pro mnoho onemocnění je propolis. Výrobek ničí houbovou flóru kvůli jeho fungicidním, bakteriostatickým a hojivým vlastnostem.

Použití propolisu v mykózách a onychomykóze brání rozvoji a šíření patogenů. Pacient si všimne zmizení svědění a zánětu. Zasažený nehet je rychle nahrazen zdravým talířem.

Zvažte několik variant národního způsobu léčby nehtové houby na nohou (ruce) propolisem:

 • Alkoholová tinktúra propolisu impregnovaná 20% vatou a nanesená na desku. Suchý fleece je umístěn nahoře a prst je bandážován. O den později se bandáž odstraní, změkčená vrstva hřebu se odstraní pilníkem na nehty a postup se opakuje.
 • Část propolisu je umístěna na problémové ploše poté, co předběžně vyparila paže nebo nohy a odlupuje se od horní vrstvy. Propolis drží půl hodiny. Postupy provedené 2 p. za den za měsíc.
 • Pevná forma propolisu je drcena a smíchána s antifungálním krémem z lékárny. Mazání hřebu pomocí zlepšeného léku zvyšuje terapeutický účinek obou přípravků.
 • Tinktura propolisu se přidává do lahví na nohy, přičemž se udržuje podíl 15 kapek na 3 litry vody. Vezměte lázeň po dobu 20 minut, pak otřete ruce a nohy a otřete kůži kolem nemocné destičky peroxidem vodíku.

S pomocí propolisu se onychomykóza léčí po dobu 2 až 3 měsíců. Kurz není možné přerušit, aby nedošlo k opakování. Se všemi pravidly léčby je houba zcela vyléčena.

V létě bude rostliny rychle uzdravovat houbu na nehty. Džus rostliny má antibakteriální, protizánětlivý a kauterizační účinek. Huby z jedovaté šťávy zemřou okamžitě.

Užitná kapalina se získá broušením nadzemní části rostliny mlynovým masem a stlačením šťávy pomocí gázy. Druhou možností je vybírat větviček z celandinu a namazat neht s mýdlem na místě.

Vývar pro nohy v bazénu, pokud je houba vyrobena ze suchých surovin:

Bujón se nalije do vody a vaří se 15 minut. Četnost procedur – 2 p. za den.

Pokud do 1 až 2 týdnů po použití lidových léků proti hubě nehtů nedojde k žádnému výsledku, poraďte se s lékařem, abyste objasnili diagnózu a stanovení léků.

Nechci poradit čajovník, používal jsem ho pro profylaxi a nakonec jsem houbu zvedl. A vzala si drahý, značkový, již stokrát litovala – stejná myospray by byla mnohem levnější a určitě by to pomohlo, ale také jsem chtěla něco přirozeného. Takže to nejde, možná by se měla snažit lepřeji orandet nebo ocot.

Jodinol mi pomohl, rozmazaný jen pět dní, a pak mi nehty přestaly exfoliovat. I když si nejsem jistá, že to byla houba, nešel jsem u lékaře. Nyní, abych předešel nehtům mýdlem, předtím a tak ošetřoval.

To není pravda. Olej z čajovníku je velmi užitečný při léčbě houby nehtů. Pomohlo mi to a moje přítelkyně. A mikosprey, o kterém píšete, je vhodnější pro prevenci, ne pro léčbu.

V lese jsem kdysi dávat pozor na holohlavou skvrnu, na níž nic nevyšlo, i když tam byly mechy a lišejníky. Přišel blíž a spatřil stavbu vápna nalijela před mnoha lety. Doma jsem na Internetu zaznamenal, že jsou mechy – ukázalo se to, že jde o symbiózu rostlin a hub. Takže houby se nikdy neusazují v blízkosti vysoce alkalického prostředí, je pro ně nebezpečné.

Tak jsem vyšel se silným antifungálním lékem (roztokem hydroxidu vápenatého nebo podle populárního “vápna”), který podle mého vynálezu je uveden v IPC (mezinárodní patentová klasifikace jako antifungální droga). To je již existující skutečnost.

S vysokým pH rovným 12,8 je tento roztok ve stavu (konzistence) “zakysané smetany” desítkykrát vyšší než smrtelná dávka pro houby jako mikroorganismus (rovnající se pH = 11,0 – vědecky zjištěný fakt, pH měřítko je logaritmické – každé celé číslo zvyšuje dávku na deset Ještě jednou je to možné vypočítat sami. Kromě toho hydroxid ve vzduchu okamžitě reaguje s oxidem uhličitým v něm – známý z učebních plánů chemie, roztok se nanáší na hřebík a pod ním po dobu dvaceti minut ve vzduchu se změní na sůl karbonové kyseliny – CaCo3-car vápenatý bonát a ztrácí pH (alkalitu) na 8,0, což již není nebezpečné pro pokožku, lehký popáleniny se dostane.

Houba zemřela, zůstala s ním, aby odstranila nekrotickou tkáň nehtu a opakovala proceduru, čímž se zotavuje tkáně, aby se zotavily.

Algoritmus léčby bude takový – kdo bude mít možnost užívat systémová léčiva – dělat to v kombinaci s hydroxidem jako lokálním lékem, který nemá možnost odstranit hřebíky známými metodami a používat lokálně specifikované roztoky v kombinaci se všemi vyráběnými léky během pauzy pro opravu tkáně.

Hledám malé farmaceutické společnosti, které budou platit za výzkum ve Výzkumném ústavu farmářského domu v Moskvě, a pak budou vyrábět tuto mocnou drogu. To je vše, co musíte udělat s CI. PLEASE, připojte se k tomuto úkolu, odstraňte ho (houba) jako vši a svrab.

Příroda nám dala tuto drogu, uvolníme ji ve formě pasty (v jogurtových obalech), ve formě prášků (v baleních pro toaletní mýdlo) – bude poptávka po milionech kusů. Surovinou bude vápenná pasta podle GOST (1kg Náklady přibližně 8-10 rublů, a její výrobci jsou stovky podniků).

Čeká na odpověď. Patent si můžete prohlédnout ve vyhledávači – v okně otevřete registru Pgs – vynálezy – vytočte číslo-2609017.

Houba není příjemná věc, ale podle mých zkušeností řeknu, že v počáteční fázi je možné porazit ho. Hlavní věc, kterou potřebujete, je napařování v sodě, bylo by dobré přidat mýdlo, dobře dezinfikovat a změkčit, a proto jsem použil nailtimycin 911 krém na suchý neht na tři dny. Takové postupy byly několikrát opakovány a nehty odstranily pacienta, změkčil se tak dobře, že ho můžete bezpečně odstranit doma.

30 let šel s hřebíky velkých prstů. Zkoušel jsem mnoho léků a metod. Nakonec, zcela náhodou, vyrobila směs, ze které houba poprvé zemřela. Navíc je tento postup jednoduchý a bezbolestný. Drip a to je všechno. Po 2 měsících nehřešily nehty, ale pohlední muži. Teď cítím směs psoriázy. Stejně jako předchozí autor bych rád zavedl do výroby. Ale to samozřejmě z oblasti fantazie. Stačí dát recept nebude. Už jsem dostal pryč dost na další rány. Ctnost není odměněna. Kdo to zajímá, napište P79295@yandex.ru

Dobrý den, nechte recept z houby také mučen

Leave a Reply