Neil odborné ošetření houby na nehty

Posted by

Obsah:

Expert Neil z houby nehtů

Popis a instrukce: na WARTNER NEILEXPERT. trubice 4ml s aplikátorem

Náprava WARTNER® Nailexpert určené pro:

• obnovit nehtovou desku, postiženou houbovou infekci (onychomykózu) mírnou a středně závažnou závažnost.
• chránit zdravé nehty před infekcí různými druhy hub.
• Používání přípravku WARTNER® Nailexpert se doporučuje zejména těm, kteří často chodí na bowlingové kluby, válečkové dráhy, bazény, sauny a veřejné lázně.

Dvojitá akce Formula ničí houbu FYZIKÁLNÍ METODA:

1. Zastaví růst a další šíření houby
• DS12-Complex vytváří na povrchu nehtové desky nepropustnou vodu odpuzující vrstvu, která brání přístupu kyslíku a živin do houby;
• DS12-komplex hluboce proniká do mikrotrhlin v destičce nehtů, v důsledku čehož enzymy vylučované houbou ztrácejí schopnost zničit destičku nehtů;
• Iontové ionty jsou absorbovány z povrchu houbové buňky a narušují její rozdělení.
2. Zrychluje regeneraci a obnovu nehtové desky díky hydratačním a výživným vlastnostem kombinace glycerinu a D-panthenolu.

4 jednoduché kroky pro použití WARTNER® Nailexpert:
Krok 1 Umyjte ruce a nohy důkladně jemným mycím prostředkem.
Krok 2: Před nanesením přípravku je třeba odstranit odstraňovač laku a zbytkového laku.
Krok 3 Aplikujte výrobek na celý povrch nehtu pomocí aplikátoru.
Krok 4 Počkejte, dokud nebude produkt úplně suchý a znovu aplikujte.
Pro léčbu onychomykózy aplikujte nástroj dvakrát denně. Viditelný výsledek se objeví po 4 týdnech používání. Postup aplikace by měl pokračovat až do úplné obnovy nehtové destičky.

POZOR!
• Produkt je určen k použití pouze pro dospělé nad 18 let.
• Neaplikujte na otevřené rány.
• Nedoporučuje se jedincům s nesnášenlivostí na žádné součásti nástroje.
• WARTNER® Nailexpert se nedoporučuje kombinovat s jinými antifungálními topickými látkami.
Pacienti mladší než 18 let, těhotná a kojící, před použitím by měli konzultovat s lékařem.
Než začnete používat WARTNER® Nailexpert, přečtěte si podrobné pokyny.

Složení: voda, silikony, glycerin, panthenol, dihydroxykarboxylový fosforečnan sodný, hydrogenuhličitan sodný, denaturovaný alkohol, kyselina mléčná, peroxid vodíku, roztok stříbra, roztok mědi.

Podmínky skladování: uchovávejte na suchém místě, které není pro děti přístupné při teplotě 5 až 25 ° C

Datum vypršení platnosti: 3 roky.

 • – Popis a fotografie na kartách zboží se mohou lišit podle toho, co je uvedeno v lékárně. Před objednávkou si zkontrolujte informace u operátorů.
 • – Tento produkt nelze vyměnit a vrátit na základě rozhodnutí 55 z 01.1.1988.

Hodnocení produktů: VARTNER NEILEXPERT, 4ml trubice s aplikátorem

Když jsem objevil houbu na mém nehtu, byl jsem v panice a už jsem se spatřil s odstraněným hřebíkem. Ale doktor řekl, že když se dá lépe zacházet, neznalý odborník. Aplikujte na nehty, ale nezapomeňte na pravidelnost.
Léčba pomohla poměrně rychle, proto doporučuji tento lék (po konzultaci s lékařem)

17365 | 14.4.15 14:34 | Catherine

S tímto výrobkem také nakupujte: # 9650; zavřít # 9660; rozvinout

Odstranění Nilexpertu s nehtovou houbou

Lidské nehty mohou být postiženy infekcí, jako je houba. Asi čtvrtina světové populace trpí tímto patologickým procesem. K odstranění nemoci s použitím různých léků a metod zpracování hardwaru. Jedním z typů léčby je odstranění nehtové plotny. Proveďte tento postup pomocí speciálních nástrojů. Nejúčinnější je považováno za nápravu infekcí houbových nehtů Nailexpert Wartner.

Jaký druh drogy?

Wartner Neilekspert je lak s antifungálními vlastnostmi, který je určen k ošetření nehtů. Stejně jako mnoho lékařských laků je na nehty neviditelný. Vyrábí společnost českou firmu Wartner.

Látka má antifungální vlastnosti, což umožňuje krátký čas na zvládnutí reprodukce houby nehtů. Mechanismus účinku je navržen tak, aby zabránil vniknutí mikronutrientních infekcí tvorbou nepropustného silikonového filmu.

Nailexpert zvyšuje rychlost růstu zdravého nehtu. a vyživující a zvlhčující prvky obnovují postižené buňky a tkáně. Použijte nástroj a pro účely prevence, jelikož jeho složení obsahuje dezinfekční složky.

Jedinečná kompozice, která obsahuje tento nástroj, mu umožňuje být jedním z předních léků proti hubám nehtů. Ve složení léku je:

 • D – panthenol;
 • silikony;
 • fosforečnan sodný;
 • glycerin;
 • hydrogenuhličitan sodný;
 • kyselina mléčná.

Mezi obsažené složky patří: peroxid vodíku, voda, denaturovaný alkohol, roztok mědi a stříbra.

Neilexpert neobsahuje antibiotika ve složení léků, což umožňuje eliminovat zbytečný negativní vliv na fungování vnitřních orgánů.

Formulář uvolnění

Český nástroj Neilekspert se používá pouze pro vnější aplikaci na povrch nehtových desek.

Pro snadné použití je dodáván speciální kartáčový aplikátor s hliníkovou trubicí (4 ml).

Návrh drogy je velmi stylový. Velikost lahve je malá, dává vám možnost mít lék po ruce a používat ho ve správnou dobu. Lék se podobá uvolnění lesku na rty. Kartáč, který je zkroucený uvnitř láhve, má měkkou a krátkou štětinu, což umožňuje, aby byl Nalekspert (Wartner) nanesen na hřebík bez dotyku finančních prostředků na zdravých plochách nebo s tím, že by se na něj vysypaly nadbytečné množství.

Funkce aplikace

Podle společnosti Wartner byla ve vývoji laku použita novátorská technologie, kterou nikdo ještě nedokázal opakovat. Účinek na odstranění nehtové houby je způsoben filmem vytvořeným po aplikaci Nailexpertu. Film vytváří podmínky, které brání vzniku infekce. Nástroj také chrání proti riziku infekce. Regenerační vlastnosti léku od firmy Wartner působí na poraněné tkáně a postupně odstraňují všechny následky patologie.

Upozornění

Nailexpert Wartner, jako každý nápravný prostředek, má určité námitky k jeho použití. Všechny jsou popsány v pokynech, které jsou nutně připevněny k lahvi s lakem. Léčba léků se provádí ve formě terapie. Samošetření je povoleno, je však nutná konzultace s lékařem.

Použijte nástroj od českého výrobce (Wartner) pro následující indikace:

 • onychomykóza v různých stupních;
 • prevence nehtové houby.

Odborníci doporučují, aby používali Nailexpert na nehty při návštěvě veřejných institucí, zejména míst určených k plavání, protože houbová infekce se nejlépe rozvíjí ve vlhkém prostředí.

Lak má určité kontraindikace. Nemůžete použít lék na nehtovou houbu, pokud pacient patří do kategorie lidí, kteří jsou kontraindikováni.

Před použitím se doporučuje podrobit se lékařské diagnóze, aby se zjistila druh houby nehtů a přítomnost kontraindikací.

Nepoužívejte lak:

 • osoby mladší 18 let;
 • jestliže jsou na kůži kolem nehtů otevřené rány;
 • osoby s přecitlivělostí na jednu nebo více složek.

Nepoužívejte přípravek Nilekspert od firmy Wartner současně s jinými léčivými přípravky, které se používají k léčbě infekcí hubovými nehty.

Lak je povolen pro těhotné a kojící ženy, ale léčba by měla být prováděna pod pravidelným dohledem lékaře. Pokud je to možné, zvolte analogový prostředek.

Jak podat žádost?

Použitý Nailexpert Wartner pro eliminaci za přítomnosti houby na nehty až po předběžných postupech. Pro přípravu desky na nehty je nutné je ukládat do koupelny pomocí dezinfekčního prostředku (manganistan draselný, sody, sůl apod.), Zpracovat je pomocí manikúřových nástrojů a důkladně vysušit. Nepoužívejte lak na mokrém povrchu. Měli byste také vyloučit přítomnost zbytkového laku na nehtovém plechu nebo jakékoliv prostředky pro péči o nehty.

Po přípravě měsíčků můžete pokračovat přímo k léčbě.

 1. Především byste si měli lahvičku s nástrojem zatřásnout.
 2. S pomocí speciálního lakování aplikací se kryjí pouze infikované desky. Aplikátor sám určuje dávkování.
 3. Jakmile první vrstva kompozice vysuší, použije se druhá vrstva kompozice.
 4. Postupujte dvakrát denně. Nejlepší ráno a před spaním.
 5. Nezapomeňte, že v průběhu léčby není možné aplikovat jiné antifungální masti, laky atd.

Léčba pokračuje, dokud je postižený nehet zcela zdravý. Pokud lak není u konce, můžete pokračovat v používání, aby se zabránilo. Podle Wartnera je patologie eliminována za jeden měsíc. V pokročilých případech může trvat tři měsíce. Průběh léčby je individuální.

Lidé trpící nehtovou houbou by neměli předpokládat, že Neilekspert je zázračný lék, který zmírní onemocnění během několika dní. Výsledek léčby může být patrný nejdříve dva týdny. Aby se nakonec vyrovnal s infekcí, doporučuje se pokračovat v léčbě po dobu dvou týdnů po obnovení zdravého nehtu. Je však nutné snížit aplikaci prostředků jednou denně nebo aplikovat přípravku každý druhý den. Během celé doby léčby je nutné sledovat dermatolog, který bude sledovat stav pacienta a výsledky léčby.

Wartner Neilekspert

Farmakologický účinek

Vzorec TRIPLE ACTION:

1. Zničí (odstraní) houbové infekce bez antibiotik

 • DS12-Complex vytváří na povrchu nehtové desky nepropustnou vodu odpuzující vrstvu, která brání přístupu kyslíku a živin do houby;
 • DS12-komplex v mikrotrhlinách destičky na nehty, v důsledku čehož enzymy vylučované houbou ztrácejí schopnost zničit nehtovou desku, pronikají hluboko
 • Stříbrné ionty jsou absorbovány z povrchu houbové buňky a porušují její rozdělení (reprodukce). Při dlouhodobém užívání (4-8 týdnů) inhibují procesy dýchání v buňce houby.

WARNER NeilExpert fyzicky ničí houbu, brání procesům výživy, dýchání a reprodukci houbových buněk. To znamená, že na rozdíl od léků chemických účinků NeilExpert nezpůsobuje závislost, proto nedochází k poklesu jeho účinnosti po celou dobu užívání.

2. Chrání zdravé nehty před infekcí

 • Vodu odpuzující vrstva DS12-Complex na povrchu nehtové plotny zabraňuje infekci houbou.

3. Podporuje rychlou obnovu nehtové desky

 • díky hydratačním a výživným vlastnostem kombinace glycerolu a D-panthenolu.

Wartner Neilekspert, indikace k použití

Wartner Neilekspert, indikace k použití

 • obnovit nehtovou desku, postiženou mykotickou infekci (onychomykózu) mírnou a středně závažnou závažnost.
 • chránit zdravé nehty před infekcí různými typy hub (prevence).

Použití přípravku VARTNER NeilExpert se doporučuje zejména těm, kteří často navštěvují kosmetické salony, bowlingové kluby, válečkové dráhy, bazény, sauny a veřejné lázně.

Dávkování a aplikace

Dávkování a aplikace

 1. Umyjte ruce a nohy důkladně jemným mycím prostředkem.
 2. Před nanesením laku a zbytkového odstraňovače laku na nehty je třeba odstranit.
 3. Aplikujte výrobek na celý povrch nehtu pomocí aplikátoru.
 4. Počkejte, dokud nebude produkt úplně suchý a znovu aplikujte.

Když onychomykóza (houba nehtů) má mírnou a středně závažnou závažnost:

 • Aplikovat znamená denně 2 krát denně.
 • Zřetelný výsledek se objeví po 4 týdnech pravidelného užívání.
 • Postup aplikace by měl pokračovat až do úplné obnovy nehtové destičky.
 • Doba trvání kurzu závisí na stupni poškození a rychlosti růstu nehtové plotny. V průměru je kurz 3-6 měsíců.

K ochraně zdravých nehtů před infekcí – prevence:

 • Aplikujte výrobek na nehty ve dvou vrstvách bezprostředně před návštěvou míst možných infekcí.

Zvláštní instrukce

 • Nástroj je určen pouze pro externí použití pro dospělé nad 18 let.
 • Nepoužívejte na otevřené rány.
 • Nedoporučuje se aplikovat na osoby se stálou nesnášenlivostí žádné součásti nástroje.
 • VARTNER NeilExpert se nedoporučuje kombinovat s jinými antifungálními topickými látkami.
 • Pacienti mladší než 18 let, těhotná a kojící, před použitím by měli konzultovat s lékařem.
 • Před použitím aplikace VARTNER NeilExpert si přečtěte podrobné pokyny.

Podmínky skladování

Skladujte na suchém místě, které není přístupné dětem při teplotě do 25 C.

Wartner Neilekspert, návod k použití, stažení PDF

 • Wartner Neilekspert lék na nehty houby, 4 ml
 • Wartner nealekspert Wed-d / obnovení. a chránit nehty. zásobníku z houby. 4ml tubusové léze s aplikátorem
 • Wartner Neilexpert St-w / nehty z hubení porážky4ml
 • Wartner Neilekspert znamená pro nehty z houbových lézí 4ml
 • Wartner Neilekspert lék na nehty houby, 4 ml

Jak léčit nehty houby

Jedna z nejčastějších onemocnění dnes může být nazvána houba na nohou.

Ve většině případů houbové infekce nohou neohrožují život pacienta, ale vyvolávají mnoho nepříjemných pocitů.

Toto onemocnění se vyskytuje u asi jednoho z pěti lidí na Zemi. Onemocnění je způsobeno poškozením lidské nohy a hřebíků s houbou nazvanou “červený trihofiton”. Někdy se do kolonií trihofitonu dostanou plísňové houby a kandida známá pro drozd.

V důsledku tohoto onemocnění se toxické jedy, které se objevují během reprodukce a růstu patogenních hub, se v lidském těle hromadí. Tyto látky s krevním řečištěm se šíří po celém těle, což zhoršuje metabolismus a zvyšuje citlivost těla na různé negativní vnější vlivy.

Lékař zná tolik příčin, které vyvolávají mykózu nohou. Mezi hlavními vyberte následující:

 • zranění nohou, odřeniny, kolena a řezy. Mohou se vyskytnout po kosmetických procedurách nebo zranění v důsledku nošení obuvi.
 • nepravidelná hygienická péče o nohy.
 • slabá imunita.
 • používání antibiotik a jiných léků v léčbě.
 • nadměrné pocení nohy.

Pokud je přítomen alespoň jeden z výše uvedených faktorů, okamžitě se zvyšuje pravděpodobnost infekce houbou. Infekce se však může vyhnout, pokud dodržujete pravidla prevence, o kterých budeme hovořit později.

Toenail houba: foto

Takto vypadá houba nehtů, jako kdyby nebyla léčena.

Jak se dostanete do houby?

Houba, jak mnozí mohou předpokládat, se objeví nejen kvůli snížené imunitě. Samozřejmě, že snížené funkce obrany těla vyvolávají toto onemocnění, ale nejsou hlavním faktorem vývoje houbových onemocnění.

První je infekce s houbou od nemocné osoby. Tuto chorobu (ve více než 30% případů) můžete zachytit od svého příbuzného. Váhy pokožky pacienta, dostání se do pantoflí nebo jiných způsobů použití, infikují kůži jiné osoby. Existuje vysoká pravděpodobnost infekce při použití žínků, hub, koberečků a dalších předmětů každodenního používání.

Stejnou frekvencí můžete zachytit houby v přeplněných místech: na pláži, v sauně a v lázni. Koneckonců, pokud existuje takový faktor jako vysoká vlhkost, možnost infekce se několikrát zvyšuje. Samozřejmě je velmi snadné získat houbu!

Existuje také vysoké riziko infekce spóry houby na místech, kde lidé chodí bez bot. To není překvapující, protože spory odolávají vysokým a nízkým teplotám a jsou schopny přetrvávat v písečné pláži po dobu několika měsíců. Pokud je někdo z vašeho domova nemocný houbou nohou, měli byste být opatrní, abyste zajistili, že na kůži nemáte žádné rány nebo oděvy, protože dochází k mikrotrauma a infekci.

Pokud nosíte pro někoho boty, okamžitě je zbavte. I když člověk, který vám dal boty, netrpí houbou, je možné, že je nositelem patogenní mikroflóry. Je to docela pravděpodobné při normálně fungující imunitě.

Tam, kde někdo má ránu – mezi prsty, na nehty, na podpatcích, – je infekce. Pokud je člověk zcela zdravý, houba se může projevit jako silný olupování nohou. Podívejte se blíž a poslechněte si, možná je čas podniknout kroky!

Symptomy houbových nehtů

Obecně platí, že infekce s houbou obvykle začíná tím, že pacient pocítí suchu a oloupání nohou. Může se jednat io svědění a zarudnutí. Příznaky jsou však velmi rozmanité. Nemoc může začít s nenápadnou vyčerpáním mezi záhyby.

Se zvýšeným pocením viditelné oblasti vyrážky plenky. Je také možné vzhled svrbivých bublin, případně vzhled kukuřice.

Kromě toho se tvar a barva nehtů často mění. Houbové spóry začínají pronikat hlouběji do desky na nehty. Pruhy se objevují, žluté skvrny, nehty se rozpadají, křehčí, ztrácejí barvu. Rozpadná směs se objeví pod hřebíkem a objeví se prázdné prostory.

Vylučování potu pod vlivem houby získává nepříjemný zápach. Pokud má pacient závažné onemocnění, mykóza brání normálnímu pohybu a zvyšuje tělesnou teplotu.

Také poznamenáváme, že mykóza může být komplikována psoriázou nebo ekzémem, což by vás mělo motivovat k návštěvě lékaře ještě více. Většina projevů onemocnění závisí na typu mykózy.

 1. 1) Vesikulární typ. V tomto případě začíná léze na spodní části nohy. Jsou mírné otoky a puchýřky s tekutinou. Tento typ mykózy se vyznačuje přidáním bakteriálních patogenů.
 2. 2) Typ membrány. Onemocnění se vyznačuje lokalizací mezi malým prstem a předposledním špičkou nohy. Na kůži jsou viditelné váhy a trhliny, což může být ještě výraznější kožní léze po přidání bakteriální infekce.
 3. 3) Mokasinový typ. Mykóza začíná patem a chodidlem. Vyvoláním bolesti a otoku kůže dochází k trhlinám.

Často houbová infekce jde dál, rozšiřuje se na nehty. Mohou se rozpadat, změnit barvu, zesílit a nakonec dokonce vypadnout z nehtové lůžka. Vzhledem k tomu, že houbová infekce je cizí pro naše tělo, v reakci na to imunitní systém je schopen reagovat s alergiemi.

Aby se Vaše tělo nedostalo do takového stavu a aby bylo nutné odstranit nehty pomocí chirurgické metody, kontaktujte odborníka včas. On vám řekne, jak léčit nehty houby doma, a vybrat nejvhodnější drogy. Pamatujte si, že lékaři jsou naši přátelé a asistenti, hlavní věcí je najít kompetentního odborníka!

Léčba nehtů houby

S pomocí mycích nástrojů se můžete vyrovnat s domácími mykózami. U tohoto léku je třeba užívat v předepsané dávce a neustále.

V současné době se používá metoda pulzní terapie. Léčba mykotických onemocnění by měla být provedena co nejdříve s použitím antimykotik v hromadných dávkách. Současně je zapotřebí dlouhých pauz mezi jednotlivými léčebnými postupy.

Toenailní houba je ošetřena doma s použitím místních mastí, laků, filmů. Je založen na fungicidních lécích, ale nejsou vždy účinné.

Různé části nohy potřebují jejich přípravu. Léky s vysokým obsahem tuku jsou vhodné pro suchou pokožku, je lepší ošetřit podrážku mastí a mazat interdigitální prostory se suspenzemi.

Je možné ošetřit nehtovou houbou laky. Také mykóza na nohou a nehty je ošetřena speciálním krémem, ale před tím by měl být odstraněn postižený neht, protože celý hřebík neumožňuje pronikání terapeutických látek do vnitřku. Topické přípravky jsou obvykle kombinovány se systémovými. To je nezbytné, protože je to jediný způsob, jak dosáhnout úspěšného vyléčení. Používání pouze místních přípravků je možné. časná patologie, a pokud je systémová medikace zakázána.

Po uplynutí 2 týdnů léčby je nutné změnit masti na ten, který je ve skutečnosti podobný, protože je pravděpodobné, že pomocí masti, kterou používáte, houby vyvinuly rezistenci. Chcete-li růst nový hřebík, měli byste užívat léky po dlouhou dobu až do 1 roku. Pokud houba postihla nohu a interdigitální prostory, dostatek ošetření mastí po dobu 1 měsíce.

Účinnost využívání těchto prostředků je velmi vysoká. Budete je však muset užívat neustále pod dohledem lékaře, protože mnoho systémových činidel proti houbám je docela nebezpečné. Ovlivňují žaludek, játra, ledviny, střeva. Před zahájením systémové léčby je nezbytné odstranit postižené nehty konzervativním nebo chirurgickým způsobem. První je spolehlivější a bezpečnější, protože chirurgie někdy stimuluje další šíření infekce do jiných částí kůže.

Efektivní přípravky pro léčbu nehtové houby

Co jiného by se kromě mastí a laků mělo léčit nehtová houba? Pokud trpíte dlouhodobým onemocněním a je v pokročilém stádiu, je nepravděpodobné, že byste jej mohli vyléčit bez použití speciálních antifungálních tablet (viz léčba nehtové houby, zanedbaná forma). Jedná se o levné, ale účinné léky:

 • Flukonazol;
 • Terbinafin;
 • Itrakonazol;
 • Ketokonazol.

Cenový rozsah léků je jiný, začíná od 400 rublů a končí 2700 rublů. Lepší léčba nehtové houby na nohách a jak dlouho může léčba navrhovat pouze lékař, protože existuje velké množství léků a každá z nich má určité kontraindikace.

Léčba nehtových hub lidových léků

Seznamujeme se s nejefektivnějšími lidovými recepty, které se doma snadno používají:

 1. 1) Prací prášek. Podle recenzí je metoda účinná, protože v prášku existuje mnoho zásad, u kterých houby nepřežijí. Pro postup se sto gramů prášku rozpustí v horké vodě. Spojíte nohy s touto kompozicí, dokud příznaky nezmizí. Potom pokračujte v léčbě po dobu tří dnů. Obvykle je k dokončení obnovy dostatek 10 dní.
 2. 2) Peroxid vodíku. Aby bylo možné ošetření hřebíků pokročilé formy peroxidu vodíku dosáhnout dobrých výsledků, je nutné nejdříve nechat nechty nechat v roztoku sodíku. K přípravě roztoku budete muset vzít lžičku sody na litr horké vody. Jakmile jsou nehty zapékané, můžete použít vatovou buničinu, která je impregnována roztokem peroxidu vodíku a aplikována na požadovanou oblast nehtu. Aby se zabránilo odpařování a účinnosti komprese, měla by se noha zabalit do plastového sáčku. Pro nohy by doba trvání postupu měla být v rozmezí 45-60 minut. V ideálním případě by měly být tyto komprese umístěny dvakrát v klepnutí po několik týdnů, v závislosti na stupni léze. Také, pokud je to možné, nechte několik kapek peroxidu do dutiny nehtů 2-3 krát denně.
 3. 3) Cesnak. Zuby nakrájejte na polovinu, namočte do soli a protřepte zuby. Kromě toho můžete použít kousky česneku pro obklady a tření a položit je na místo s houbou.
 4. 4) Amoniak. Do sklenice vody přidejte lžíce chemického amoniaku. Dále vezměte bavlněnou látku, namočte ji do roztoku a nožku obalte přes noc ve formě komprese.
 5. 5) Soda. Jednoduchá soda zabraňuje šíření infekce. Vezměte sódu, zředte ji vodou a dužnina, kterou získáte, se připevní k postiženým místům až 20 minut. Poté umyjte nohy teplou vodou, práškovým práškem.
 6. 6) Boritá kyselina. Dobré parní nohy. Dále prášek práškové suché nohy z této kyseliny. Noste ponožky na noc. Opakujte tento postup přibližně 8 až 10krát.
 7. 7) Směs jódu, glycerinu, octa a vařené vody. Celá tato směs se poměr 1: 2 (voda). V noci připravte směs třepaných nožních nohou. Opakujte asi desetkrát.
 8. 8) Alkohol. Pokud máte strach o počáteční fázi houby mezi prsty, položte bavlněný tampón do interdigitálních prostorů na noc po dobu 14 dnů.
 9. 9) Bow. Společné cibule pomohou vyrovnat se s houbou. Aplikujte tuto zeleninu na dotčená místa.
 10. 10) Byliny. Bude to trvat trochu heřmánku, máty, šalvěje, kopřivy. Suché byliny důkladně a vložte do ponožky. Ponožky se změnou obsahu denně. V letním období je lepší používat čerstvé květenství.

Podívejte se také na to, jak léčit nehty houbou na rukou.

Prevence

Nechcete se nechat nemocné touto nepříjemnou nemocí? Pak byste měli dodržovat užitečná bezpečnostní pravidla.

 1. 1) Neohrožujte se a nejeďte na bosých místech na infikovaných površích. Při použití sprchy v bazénu, koleji, v posilovně je třeba nosit gumové pantofle. Také pro prevenci můžete použít antifungální lak na nehty, pilotní láhev s fungistatickým a fungicidním účinkem.
 2. 2) Poškozená kůže nebo nehty jsou velkým rizikem infekce. Proto zrušte bazény a sauny až do obnovy pokožky. Když jste se dostali do styku s neznámými povrchy a vaše léze začaly svědit, ošetřete je masti z houby.
 3. 3) Koupit pouze vysoce kvalitní, pohodlné boty vyrobené z kůže, semišu, tkaniny. Neměla by ani tlačit ani vytlačovat nohy.
 4. 4) Nástroje pro manikúru a pedikúru je třeba pečlivě zpracovat. Nepoužívejte někoho jiného ponožky, punčochy, pantofle, ručníky.
 5. 5) Každý den měňte punčochy, ponožky, punčochy. Všechny tyto předměty pro domácnost by měly být vyrobeny z přírodních surovin.
 6. 6) Nohy je třeba umýt 2 krát denně – ráno a večer. Jakmile je umyjete, ujistěte se, že je osušte čistou látkou. Můžete použít vysoušeč vlasů k vysušení interdigitálních prostorů.
 7. 7) Vzhledem k tomu, že houba se projevuje zejména sníženou imunitou, sledujte své zdraví obecně. Jesť dostatek vitamínů a minerálů, v létě jíst čerstvé ovoce, ovoce a zeleninu a na jaře a v zimě můžete vyplnit nedostatek užitečných látek s léky vitamíny. Taková léčiva jako dokonalá a Vitrum posilují vaši imunitu. Možná lékař doporučí použití imunomodulačních léků.
 8. 8) Mykóza nastává u diabetu, křečových žil. Po absolvování diagnózy je důležité odstranit základní onemocnění. Pak bude lépe léčit mykózu nohou.
 9. 9) Vycítil jsem první známky mykózy – svědění a olupování kůže na nohou? Přijměte akci! Stačí, abyste použili takovou drogu jako “Chistostop-Forte”. V počátečním stádiu onemocnění uvolní peeling a svědění, odstraní erozi a vředy. Dále lék obnovuje normální ochrannou bariéru pokožky.

Aby vás onemocnění nedosáhlo, nezapomeňte: houba se dobře reprodukuje v teplém a vlhkém prostředí!

Leave a Reply