Nejnovější léčba houby nehtů

Posted by

Obsah:

Jak léčit běhounovou houbu. Laserová léčba, léčiva a folk

Nehtová houba je nejlépe vyléčitelná v počáteční fázi. Když deska pouze změnila barvu, stala se méně průhledná a mírně deformovaná, onychomykóza může být vyhrána za pár měsíců.

Pokud se pacient nezajímá o ošetření nehtové houby, počáteční fáze se znovu zanedbává a deska je pokryta hnědými, zelenými nebo černými skvrnami a pruhy, rozdrcením, dělením, úplně spadne.

Dalším důvodem progrese onemocnění je neúčinnost použitých antimykotik. Lékaři říkají, že léčba laky a krémy vyžaduje pravidelný a dlouhodobý přístup. Ne každý pacient však dodržuje schůzku, přeskočí postup a situace se zhoršuje.

Důsledky zanedbané onychomykózy mohou být konjunktivitida, dermatitida, ekzém, kopřivka, astmatická bronchitida a další závažné patologie.

Jak léčit počáteční formu houby nehtů

V pozdním stadiu je onychomykóza léčena lokálně a systémově, s použitím externích činidel a užívání antifungálních tablet. Nemůžete pít pilulky sami kvůli vysoké toxicitě, přítomnosti pevných seznamů kontraindikací a škodlivým účinkům na játra. Měl by je předepisovat pouze lékař.

Externí antifungální látky by se neměly koupit bez koordinace s dermatologem. Často se objevují první příznaky houby u lidí kvůli aktivitě kvasinkových kmenů a jiné typy infekcí se příliš dlouho nezobrazují. V důsledku toho se léčba stává neúčinným a pacient pozoruje zhrubnutí destičky, změnu barvy a tvaru.

Proto před léčbou zanedbaných nehtů na nohou nebo ruce je nutné navštívit dermatologa, provést test a zjistit, jaký typ patogenů ovlivnil stav tkání s jejich životně důležitými funkcemi. Abyste dosáhli dobrého výsledku, je důležité nalézt dlouhodobou kombinovanou terapii a neodchýlit se od zamýšleného kurzu, protože musíte bojovat s houbou po dobu 6 – 8 měsíců a ještě déle.

Integrovaný přístup k léčbě onychomykózy je založen na několika událostech:

Laserová léčba, ozonová terapie, hardwarová léčba postižených hřebíků se provádí podle uvážení lékaře.

Drogy pro nehtovou houbu: účinnost a cena

Zvažte některé účinné léky pro místní ošetření houby nehtů a uveďte jejich ceny. Připomínáme, že před aplikací vnějších prostředků na desku je třeba leštěné jednorázovým pilníkem na nehty.

 • Clotrimazol. Zničí buněčnou membránu patogenu kvůli vzniku deficitu určitých kyselin a bílkovin, v důsledku čehož kmeny zemřou. Náklady na fondy – 70 rublů.
 • Exoderil. Masť a sprej mají protizánětlivé a antibakteriální účinky. Cena Exoderila vyšší – 500 rublů.
 • Lamisil Jemné činidlo ovlivňuje lidské tělo, ale jeho složky jsou agresivně naladěny na houby. Cena drogy – 550 – 600 rublů.
 • Mikozan Antimykotikum zničí houbu, ničí látky, které produkuje, kazí hřebík, vytváří ochranný film a chrání talíř před jinými patogeny této nemoci. Mikozan se prodává jako sada, která obsahuje masti v tubě, jednorázové pilníky na nehty a štětec aplikace. Cena Mikozanu díky bohaté konfiguraci je vysoká – 850 – 1000 rublů.

Přípravky se aplikují na předem vařenou a vyčištěnou desku a vyčkejte, až budou zcela absorbovány, pokud se jedná o krém nebo masti proti houbám nebo o vysušení (po nanesení laku). Na prstech není nutné obvazovat.

Externí léčba zanedbaných nehtů je podporována systémovými antimykotiky v tabletách a kapslích:

 • Metronidazol – nejlevnější lék proti houbám se prodává za cenu 20 rublů. Ukazuje se jako účinný způsob potírání nejjednodušších mikroorganismů.
 • Flukonazol – tablety jsou levné, pouze 50 rublů, ale fungují jako fungicidní činidla. Dermatolog stanoví denní dávky léku v rozmezí 50-400 mg.
 • Terbinafin. Antifungální s fungicidním účinkem se hromadí v nehty a vykazuje léčebné vlastnosti. Léčba terbinafinem je dlouhodobá, od 6 do 12 měsíců. Náklady na balení s pilulky – 350 rublů.
 • Itrakonazol. Příprava širokého antimykotického účinku ničí jakoukoliv houbovou flóru. Účinnost léčby onychomykózy tabletami přípravkem Itraconazole je 90%. Nástroj se soustřeďuje v hřebíku a nevstoupí do krve. Cena itrakonazolu – 400 rublů.

Antifungální pilulky jsou často jediným opravdu účinným způsobem, jak se vypořádat s problémem pokročilé houby nehtů. To je způsobeno hlubokým poškozením nehtových desek, na kterém mají vnější prostředky špatný účinek.

Laserová a mechanická odstranění nehtů

S běžící formou může být ošetření nehtové houby provedeno laserem (cena jednoho postupu je 1000 – 1500 rublů). Laser pracuje na problematické oblasti a usiluje o zničení původců choroby během několika setkání. Pacientovi je předepsáno 3 – 4 procedury s přestávkou po dobu 1 měsíce.

Kromě ošetření houby se laser používá také k odstranění postižené destičky. Rychlost a účinnost dopadu zpracování hardwaru je mnohem vyšší než u použití léčiv.

Kontraindikace k léčbě onychomykózy pomocí laseru jsou:

Pokud léková terapie a laser pomáhají vypořádat se s houbovou infekcí, nabízí pacientovi chirurgické odstranění nehtů. Po operaci je osoba uvolněna z práce několik týdnů, protože nehtová lůžka zůstává otevřená. Při porážce houby 10-30% hřebíku je částečně odstraněna. Pokud infekce pokrývá velkou část destičky, je nutné úplné odstranění.

Doma se odstranění hřebíku houbou provádí vyříznutím postižených oblastí pomocí manikúry nebo pedikúru. Deska se předvaří v horké lázni.

Další léčebné prostředky pro léčbu onychomykózy

Konzervativní anti-mykotická terapie v případě zahajovací formy houby nehtů, po konzultaci s lékařem, je doplněna léčbou lidovými léky. Ale neměli byste očekávat rychlé výsledky, protože třetí fáze onychomykózy může být vyléčena téměř za rok.

Komplexní léčba probíhá, dokud nahradí nový zdravý nehet infikovanou destičkou.

Použití peroxidu vodíku

Je velmi výhodné ošetřit houby s peroxidem vodíku. Co musíte udělat:

Peroxid vodíku pro léčbu onychomykózy se používá v koncentraci 3-5%.

Druhé použití peroxidu vodíku z nehtové houby zahrnuje spojení chemické kapaliny s jablečným jablečným octem. Pro ošetření nehtové houby se oba produkty smíchají ve stejném poměru a zavlažují roztokem gázového polštáře. Zkomprimujte udeřte na nehty a poslouchejte na syčení. Jakmile zmizí zvuk, jsou ruce nebo nohy opláchnuty a otřeny, pak se na nehty aplikuje farmaceutická antifungální látka.

Olej z oleje proti nehtové houbě

Jedlý olej je známý díky antioxidačním a antiseptickým vlastnostem. Pro léčbu onychomykózy se používá následující:

Tabulka ocet

Budeme zapisovat, jak vyléčit zanedbanou nehtovou houbou s obyčejným octem doma. V suchém skleněném obalu se mísí několik složek:

 • Ocet – 2 polévkové lžíce. l
 • Vodka – 2 polévkové lžíce. l
 • Glycerin – 1 polévková lžíce. l

Před nanesením komprese na připravenou směs octu omyjte nohy mýdlem. Roztok je navlhčen kusem bavlny a připíná se k nemocnému nehtu po dobu 15 minut. Potom se bandáž odstraní a vytvoří se nový a po 15 minutách se změní. Manipulace se opakuje 4-5 krát.

Léčba houby nehtů může způsobit nepohodlí v nohách, ale nemusí se bát. O týden později s pravidelnými procedurami zmizí všechny nepříjemné příznaky onychomykózy. Pacient musí být trpělivý a musí mít zdravý nehet.

Pro nehty je jód užitečný pro zpevnění a antiseptické vlastnosti. Může být použit pro profylaktické ošetření zdravého nehtu a léčbu rozvíjející se houby. Jód nejen zabíjí bakterie, ale také chrání pokožku před podrážděním a zánětem, ke kterému dochází po krácení manikúry.

Pro ošetření houby se používá jód v jeho čisté formě, mazání nehtů v noci. Až do rána zmizí úplně žlutá nebo zanedbatelná.

Léčba houby s recenzemi jódu se shromažďuje pozitivně, protože nástroj je levný a pomáhá – efektivně. Může být přidáván do horké vody a páry nebo paže (1 lžička na 1 litr vody). Někdy jód je součástí masky.

Pokud mají zdravé nehty přirozeně nažloutlý odstín, lékařské masky mohou zvýšit žluť. Příliš suchý kutikulový jód také intenzivněji barví a po určitou dobu si zachovává nažloutlý odstín.

Pro různé postupy se střídají s lázněmi vyrobenými z vody na jódu, ocet a mořskou sůl. Nepříjemně vonící ocet lze nahradit citronovou šťávou.

Pro prevenci onychomykózy se jód doporučuje všem lidem, kteří už měli houbu, stejně jako členy rodiny infikované osoby. Rizikem rozvoje onychomykózy jsou sportovci, adolescenti, těhotné ženy, starší kontingent a častí návštěvníci veřejného koupání, bazény, sauny. Mohou být také chráněny před infekcí ošetřením nechtových destiček jódem.

Pravděpodobnost infekce onychomykózy se zvyšuje, když se osoba pohybuje bosými nohami na veřejných místech s vysokou vlhkostí. Pokud chodí zdravá osoba, kde chodí osoba s houbovitou houbou, patogen se rychle uchopí za novou oběť. Zvláště rychle se houba zavádí do těla oslabeným imunitním systémem a za přítomnosti závažných nebo mikroskopických poranění na kůži nohou.

Proto, aby se zabránilo houbám, je nutné po každé návštěvě na mokré místo, aby se nohy lázně s jódem. Voda se zahřeje na 60 – 70 ° C, přidá se malý jód a nohy stoupají po dobu 20 minut. Sezení se dokončí utíráním nohou suchou jednorázovou ubrouskou a pak nosíte čisté bavlněné ponožky.

Celandin a čajový strom

Těhotenské a kojící ženy tuto metodu léčby nehtové houby není vhodné. Všichni ostatní pacienti mohou smíchat rostlinný olej s esenciálním olejem z čajovníku ve stejných poměrech a použít směs pro použití komprese.

Hřebíky, které byly předtím infikovány houbou, jsou naparovány, otírány peroxidem vodíku a co nejvíce odříznou poškozenou část desky a okolní pokožku. Komprese se nanáší přes noc po dobu 3 týdnů.

Nehtová houba. Léčba lidových léků

Dobrý den, milí čtenáři. Dnes se budeme zabývat tématem houby nehtů nebo vědecké jazykové onychomykózy – jednou z nejčastějších onemocnění naší doby. Můžete je vyzvednout kdekoli: při návštěvě vany a bazénu, v obchodě s obuví a dokonce i v salonu krásy. Kdokoli může dostat houbu, bez ohledu na sociální status. Pokud osoba trpí onemocněními trávicího traktu nebo je snížena jeho imunitní systém, zvyšuje se riziko jejího zvedání.
Jako každá nemoc, houba nehtů má své vlastní příznaky:
– změňte barvu destičky nehtů
– stratifikace nehtů
– zčervenání kůže kolem nehtu
– svědění
– nepříjemný zápach na nohy
Pokud se problém objevil nedávno, můžete se pokusit bez léků a uchýlit se k populárním receptům.

Nehtová houba léčba lidových léků

Existuje několik způsobů, jak se zbavit houby. Zde je 11 oblastí efektivní léčby lidových léků.

Jak léčit nehty houbou octem

Acetátové koupele. Je lepší použít 9%, ale některé užívají 70% podstaty pro léčbu, pak by mělo být zředěno. Chcete-li to udělat, nalijte teplou vodu, kterou můžete jen tolerovat (asi 50 stupňů), nalijte jednu sklenku s 9% octem a parní nohy po dobu 15 až 20 minut. Je nutné, aby byly nehty dobře opracovány a vysušeny. Po napaření položíme bavlněné ponožky.

Acetic lotions. Chcete-li zvýšit účinek léčby, můžete jemně aplikovat ocot na postižené oblasti. Nebo navlhčete bavlněné disky (tampony) v octě a nechte postižený neht na dalších 15 minut.

Toto by mělo být provedeno až do úplného zotavení třikrát týdně. Pokud si zvolíte tuto metodu, musíte vědět, že při neopatrném použití 70% kyseliny octové může dojít k chemickému spálení.

Léčba nehtové houby s jablečným octem. Jablečný jablečný ocet není tak koncentrovaný jako běžný stolní ocot, takže jej můžete ředit vodou v poměru jedna k jedné a snížit postižené oblasti po dobu 30 minut před spaním.

Léčba se provádí až do úplného zotavení.

Olej z čajovníku z houby na nehty

Má protizánětlivé a antiseptické vlastnosti. Můžete vařit s nimi nebo je používat jako lotion.

Zásobníky s olejem z čajovníku. Je nutné nalévat horkou vodu do nádrže tak, aby pokrývala postižené oblasti a přidávala 20 kapek oleje. Postup trvá 15-20 minut. Jak voda ochlazuje, musíte se naplnit horkou vodou. Léčba se skládá z denních procedur po dobu 2 měsíců.

Pokud se rozhodnete vyrábět pleťové mléko, potřebujete parní nohy v horké vodě s mýdlem a potom si oleje do nehtů. Opakujte postup dvakrát denně až do úplného zotavení.

Léčba nehtové houby pomocí peroxidu vodíku

Napuštěné nehty (1 lžička sodíku na litr vody) obalte tamponem namočeným v peroxidu vodíku a obalte plastovým obalem. Nechte jednu hodinu a pak opláchněte pod tekoucí vodou. Postupujte třikrát denně až do vymizení známky houbových infekcí.

Léčba nehtové houby doma s jódem

Nejsnazší způsob, jak ji aplikovat na bavlněný tampón na poškozené nehty, je jedna kapka jódu. To se provádí dvakrát denně. Zdravé nehty pro prevenci jsou také rozmazané jódem. To lze provést jednou denně nebo dokonce jednou za dva dny. Ale nezapomeňte, že zdravé nehty by měly být zpracovány jiným bavlněným tamponem.

Koupel s jódem. Jako doplněk k kapkám můžete stoupat nohy, abyste zvýšili efekt. Ve vodě asi 50 stupňů přidávejte několik kapek jodu a páry po dobu asi 15 minut. Je-li to možné, odřízněte infikovaný nehet a ošetřete 3% peroxidem vodíku. V ideálním případě použijte antibakteriální masti a obalte obvazy. Tuto léčbu je třeba provést nejméně třikrát, s intervalem za několik dní.

Léčba houby nehtů se sodou

Soda musí být také ve formě misky. Vezmeme objem vody, aby infikované oblasti byly zcela ve vodě. Přidejte sódu rychlostí dvě plné polévkové lžíce na 3 litry vody, dobře rozpusťte. A je žádoucí přidávat do roztoku sodíku prádelní mýdlo. Pro rychlé rozpuštění je lepší rošt. Vezměte mýdlo, abyste potřebovali jednu polévkovou lžíci odměřeného mýdla pro 15 – 20 litrů vody.

Parní nohy potřebují asi 15 minut. Po ukončení procedury se doporučuje netěsnit nohy, ale nechte je uschnout, nebo pokud jste ve spěchu, pak trochu navlhčete přírodním hadříkem. Pak noste bavlněné ponožky.

Tyto postupy lze provádět za 2 až 3 dny, dokud nedojde k úplnému zotavení.

Léčba houbovitých nehtů

Pro ošetření lze použít jako samotnou rostlinu a rostlinný olej.

Celandinový olej pro nehtovou houbu. Po napaření infikovaných končetin, které by měly být napuštěny v sodné lázni, naneste na infikovaný hřebík na bavlněný tampón bavlněný tampon. Takový postup by se měl provádět denně až do úplného zotavení. Tři litry vody vezměte jednu lžíci sody.

Čerstvá šťáva z čokolády. Pokud máte příležitost najít čerstvou rostlinu, můžete ji ošetřit čerstvým džusem. Za tímto účelem zpracujeme nehty peroxidem vodíku, dobře otřete a na infikované nehty aplikujeme čerstvý džus. Doporučuje se použít třikrát současně šťávu a nechat ji uschnout. Postup se provádí dvakrát denně.

Provedení takové léčby je nezbytné až do úplného zotavení.

Léčba nehtové houby s propolisem

Nejlépe se používá k léčbě tinktury propolisu. V 20% tinktře navlhčujeme tampon a naneste ho na infikovaný povrch. Omotáme obvaz a během dne se jej nedotýkejte. O den později změníme bandáž na novou.

Tinktura může být připravena na základě jedné části propolisu a čtyř částí alkoholu. Chcete-li zlepšit dopad, můžete vytvořit koncentrovanou tinkturu, jednu k jedné. Ale nezapomeňte dobře rozpustit propolis až do homogenního stavu.

Bílá léčba nehtů

Obvyklá běloba je vhodná pro léčbu. A stačí jenom jeden den, aby si na všechny nehty nanesl bavlněný tampón v kapku bělosti. Snažíte se, aby na nehty nezanechaly suché místo. Toto by mělo být provedeno až do úplného zotavení. Velmi silný a silný antibakteriální přípravek.

Léčba houbových nehtů

Tato metoda používající kuřecí vejce, ale z vajec musí nejdříve vytvořit masti. Chcete-li to udělat, potřebujete octovou esenci 70%, kuřecí vejce, máslo. Takhle si můžete vařit. V malém kontejneru, jen aby se vešly vejce, umístit a nalijte esenci. Vložte na chladné místo, abyste rozpustili tvrdou skořápku vajíčka.

Pak dobře promíchejte a přidejte 150 – 200 gr. máslo. Pokud narazíte na plevy z vejce, můžete je odstranit.

Aplikujte tuto masku lépe v noci, pokryjte nehty a obepněte prst. Je dobré to udělat po napařování v sodné lázni.

Léčba nehtové houby s dehtem

Dehet se používá jako antiseptikum. Může být použit jak v čisté formě, tak při použití mýdla z dehtu.

Jako základ pro léčbu můžete použít jakoukoliv koupel. Poté odlepené z houby (odřízněte postižené oblasti nehtů a kůže), aplikujte dehet pomocí bavlněného tampónu. Nebo aplikujte dehtové mýdlo, změkčené ve vodě. Obléknout se v noci obvazem a procedury se provádí každý večer večer. Umyjte si ruce ráno. Léčba do úplného zotavení.

Léčba hýždícími nehty

Je možné ošetřit jako obyčejnou stolní sůl a moře. Nejefektivnějším způsobem je roztok soli a sody, který je ve stejném poměru a zředěn studenou vodou. Při spánku se roztok aplikuje na postižené oblasti po dobu 10 minut, poté se opláchne čistou vodou, můžete se již zahřát. Proveďte takové postupy až do úplného zotavení. Při aplikaci může dojít k pocitu pálení, ale může to trpět.

Zde jsou hlavní typy a hlavní lidové prostředky pro léčbu nehtů houby. Pokud tento článek neodpověděl na vaše dotazy, můžete vidět ještě více informací na webových stránkách http://griboknogtya.ru/. Kde najdete nejen recepty tradiční medicíny, ale také tradiční recepty na ošetření houby.
Při zahájení léčby nezapomeňte, že tradiční medicína může být uchvácena, pokud je nemoc v původní formě. Pokud trpíte dlouho, je lepší se poradit s lékařem.

10 komentářů

Velmi užitečný článek. Tolik tipů. Nyní houba na nehty prostě není dobrá. Mám to čas od času se objeví. Ale teď, díky vám, vím, co dělat.

Zde ovšem není úplný seznam, ale pro sebe můžete zvolit možnost léčby.

Tolik způsobů, díky za článek.

To není vše, ale nejčastěji používané.

Nehtová houba je velmi nepříjemné onemocnění, ale pokud se o ni budete starat s hřebíky v čase, houba nebude pro vás problémem.

To je jisté. Jen chci dodat, že je třeba dbát nejen na nehty, ale také na kontrolu osobní hygieny a samozřejmě na podporu imunitního systému.

Snažil jsem se s houbou léčit octem, ale jenom došlo k popálení. A vytvrzeno peroxidem vodíku. Ačkoli tradiční medicína nabízí mnoho různých možností léčby, peroxid je podle mého názoru nejjednodušším a nejúčinnějším prostředkem.

Drahí lidé!
Jmenuji se Pavel Kupriyanovich Sazonov. V roce 2017 jsem dostal patent v medicíně
RU2609017 – Léčba houbových onemocnění nehtů. Účinná léčba je zde
Roztok hydroxidu vápenatého-CaOH2 (populárně nazývaný “hash vápenatý roztok”). Tato látka je jedinečná
k boji proti vlastnostem hub – vysoká zásaditost (pH = 12,8) a současně schopnost reagovat s tím, že je ve vzduchu
oxid uhličitý.V důsledku reakce ve vzduchu se bývalá smrtelná alkalická hmota změní na sůl karbonové kyseliny – uhličitanu
vápník (CaCO3) a již není nebezpečný pro pokožku. Příroda je skvělým kombinátorem a léčitelem, který sám vytvořil nepřítele pro tyto mikroorganismy.
Podle biologické vědy, všechny mikroorganismy nemohou existovat v prostředí, kde pH> 11,0 zemřou při prvním kontaktu
agresivní prostředí. Hodnota pH je logaritmická. což znamená jaký je navrhovaný lék (roztok hydroxidu)
To má 50-80 násobek smrtelné dávky pro houby. A co se stane s kůží, s nehty – a to je v pořádku, po dvaceti minutách řešení tvrdí,
jeho penetrační schopnost se ztrácí, alkalita klesne na pH = 9,0 povolená pro kosmetiku, roztok v tomto stavu
Zůstává po dobu dvou dnů pod hřebíkem pro nekrotizaci této oblasti = 4-5 mm. a další odstranění.
Po třech procedurách (dvoudenních) je nutné provést přestávku (2-3 dny), aby se obnovily tkáně nehtové lůžka a okolních válečků.
V tuto chvíli je nutné použít regenerační krémy a stávající terapeutické přípravky.
Rovněž je nutné ošetřit interdigitální prostory, kůži nohou s uvedeným roztokem, pro kurs bude vyžadováno asi 1 kg. vápenná pasta,
ze kterého je roztok vyroben. .SLANTS je třeba zpracovat ve vroucí vodě.
POTŘEBA LIDŮ V TĚCHTO PROSTŘEDÍCH MALÉHO MILIÓNA KOPÍROVÝCH DOPLŇKŮ MŮŽE BÝT VYVÁŽENÁ K VÝVOZU JAKO PATENT JE DISTRIBUTOVÁN DO 175 ZEMÍ
ZAHRNUTÁ V ÚMLUVĚ V PRAZE. PŘÍRODNÍ LÁTKA, LEPŠÍ NEŽ VE VĚCÍ SYNTEZE. VLASTNOST JE MOŽNOST MALÝCH POPELŮ, ALE A TO A JEJICH OVOCE MŮŽE BÝT TAK ZAŘÍZENÉ.
PARASIT JE VEŠKERÉ VZDĚLÁVANÝ A NIKDY NIKDY NIKDY NEMOVITELNÉ ZAŘÍZENÍ JSOU BEZ BEZPEČNÉHO KILLED IT (přečtěte si internet, tolik falešných v nabídkách fondů
parazita se zlepšila)).
Chtěl bych zvládnout výrobu takové místní drogy v mém patentu. Jaký stroj je zapotřebí pro plnění roztoku v konzistenci “kefír”
nebo je možné zabalit pouze těstoviny, nevím. Prosím, přemýšlejte a odešlete své návrhy.
Nebo alternativně, práškový vápenný prášek v suchém objemu a roztok by měl být před použitím. Prostředí hydroxidu vápenatého je agresivní, podrobnosti o stroji
Po práci musí být stroj omyt, proto by měl být snadno demontován.
Boj proti parazitům bude složitý – zevnitř, přes systémové léky krve (terbinafin, irunin) a venku.
Pro osoby, které nemohou užívat systémové léky, bude tato droga také dobrá sama, ale postup bude muset provést vyškolení mladší zaměstnanci ve zvláštních centrech.
Produkci je možné upravit na řetězovou vápencovou pastu CHEM. ENTERPRISES – plnění v konzistenci kefír na automatických strojích ve sklenicích, balení 250-500ML Účinnost drogy byla prokázána vědou. Patent, bezpečnost použití je prokázána produkcí podobného léčiva v Techno-Dent, Belgorod, pro zubní účely, která má reg. certifikát pro léčivý přípravek od 04.10.2016 № ФСР2011 / 10202. Stránku na stránkách můžete číst –
PRO POUŽITÍ JE MOŽNÉ DOPRAVIT RUKOU A ZPĚT NA PRVNÍ PŘÍSTAVY BANKY MUSÍ BÝT ZAVŘENO ZAVŘENO Můžete to udělat také s práškem.
Můžete si přečíst patent v Yandexu, Mail.ru: Otevřené registry registrů FIPS -Invention – vytočte číslo 2609017.
Nebo můžete stále přečíst: Ve vyhledávači vytočíte: “Posel zdravého životního stylu – léčba lidových léků” Otevřete Recept od Pavla na straně2.

Pavel, děkuji moc. Nalezli jste svůj vynález v registru, přečetli jste všechno, zkusím. Řekněte mi prosím, v jakém poměru připravíte správný vodný roztok. Uvědomil jsem si, že stačí zředit nehasené vápno s vodou na krémovou konzistenci, ne?

Ano -negashenuyu (v obchodech zvaných kusové vápno), zředěných na konzistenci zakysané smetany, a pak jej udržovat v plastové nádobě pod vodní vrstvy (5-20 mM) k roztoku ve styku se vzduchem, nebo bude reagovat s oxidem uhličitým (což je vždy ve vzduchu) Pokud jde o konzistenci, nalijte špičku tím, že ji přesunete pod hřebík s roztokem kefír-tlustší nechcete proniknout do všech nehtů dink, tím více tekutiny má méně alkálie. . Trápí vás a infekce zemře. Dejte pokožce odpočinek, abyste obnovili a aplikovali v tomto okamžiku krémy na nohy, je zde hodně, jak to tady píší.

Leave a Reply