Neobvyklá léčba nehtové houby

Posted by

Obsah:

Jak rychle vyléčit nehty houby: zbavit se mučení

Taková jednoduchá a ne zcela nápadná nemoc, jako houba nehtů, je docela rozšířená. Chcete tento problém vyřešit při prvních projevech škodlivé infekce? Naše tipy a rady vám s tím pomohou.

Co je nehtová houba?

“Nehtová houba” – národní název nemoci, v medicíně se nazývá onychomykóza. Je infekční, přenáší se nejčastěji kontaktním kontaktem s botami někoho jiného, ​​při používání veřejných míst (sauny, fitness, vany, bazény, šatny atd.), Má genetické příčiny predispozice a závisí na síle a odolnosti lidské imunity . Nejvýhodnějšími podmínkami pro vývoj houbové infekce, například na nohou, je sezónní doba nošení uzavřených bot. Existují určité kategorie lidí, kteří jsou náchylnější k houbovým nehtům – to jsou vojenský personál, sportovci, starší lidé (zvláště po 70. letech) a lidé s poruchami chodidel a nehtů s oběhem.

Příčiny a precipitační faktory onemocnění nehtů

 • chodící houba kůže;
 • poranění nehtů;
 • na sobě pevné a těsné boty;
 • nedodržování pravidel hygieny chodidel;
 • ponožky a punčochy ze syntetických vláken;
 • zvýšené pocení nohy.

Známky houby nehtů

 • bílé (žluté) skvrny na destičce na nehty;
 • změna struktury nehtu, která se může zvětšit, změnit tvar, rozpadnout se;
 • zubatý okraj;
 • ztuhnutí destičky na nehty;
 • křehkost a křehkost hřebíku;
 • zánět okolonogtevogo válečkem.

Léčba nehtů je nutná, protože tato infekční choroba vede k alergizaci těla, rozvoji a zhoršování nemocí, jako je bronchiální astma, alergická dermatitida a další závažná onemocnění. Navíc ten typ houby nehtů, který je ovlivněn, vůbec není estetický, takže se ujistěte, že se zbavíte houby.

Jak zacházet s houbou nehtů

Léčba jakékoli choroby musí být komplexně řešena, proto prevence a léčba nehtové houby by měla zahrnovat terapii vitaminem, vaskulární terapii, externí prostředky a odpovídající péči. Moderní léčivé přípravky nabízejí poměrně velký arzenál produktů od laků, kapalin a mastí až po závažné antimykotické léky – loceril, mycosan, clotrimazol, exoderil atd. Pokud je houbové onemocnění delší než tři roky, existuje komplexní systémová léčba včetně podávání antifungálních léků a dalších vyžaduje trvalé sledování biochemie v krvi a další studie zdravotního stavu pacientů.

Alternativou k takové léčbě se nyní říká hardwarové zpracování nehtových destiček v kombinaci s lokální lokální terapií s antifungálními látkami, což umožňuje, aniž by se zasahovalo do zdraví pacienta, zbavit houby nehtů.

Nabízíme také nejpopulárnější dostupné a snadno použitelné metody a recepty pro účinnou léčbu nehtů.

 • Namíchejte postižený neht s jódovou nebo propolisovou tinkturou (doporučený čas: jeden den, po sprchování, v noci až do vymizení symptomů).
 • Vložte čerstvé listy horského popela a zajistěte je obvazem.
 • Třepte postižený neht a namačte česnek míchaný s máslem.
 • Vložte do nehtu komprese z 9% octa (pokud není žádná alergie) jednou týdně na noc, zabalené celofánem a něco teplého nahoře.
 • Mýdl si nehty dehtovou mýdlovou látkou, nalijte ji do soli a navázněte ji na noc s obvazem.
 • Moje nohy jsou studené vody každý den, po kterém by měly být důkladně utřeny suché, zejména mezi prsty v záhybech.
 • Častěji měňte ponožky, čistěte, vzduch a pravidelně osušte své boty.
 • Použijte prášek z mastence a kyseliny borité.

Proveďte noční lázeň pomocí následujících receptů:

 • zředěte nasyceným roztokem manganistanu draselného, ​​nasypte mu nohy po dobu 5-10 minut, poté utřete nohy a nechte pod nehty směs 10 g propolisu a 100 g alkoholu, přilepte si prsty bandáží, změňte bandáž každý druhý den;
 • 1 balení suchého celandinu s 1 litrem 9% octa, nechte stát nejméně jeden týden, přidejte 3-5 lžící soli, dejte 5-10 minut s tímto roztokem, poté osušte nohy (nejlépe neotřete).

Je nemožné léčit onemocnění houbami, neboť není možné léčit žádné, dokonce ani nejjednodušší infekční onemocnění, například svrab, pedikulózu apod. Pokud máte podezření, že máte nehtovou houbu, nejprve si přečtěte příznaky projevu uvedeného v tomto článku a vyzkoušejte zde dostupné účinné metody léčby. V extrémních případech kontaktujte svého lékaře.

Neobvyklá léčba nehtové houby

Houba nehet: léčba lidových léků

K diagnostice a léčbě nehtů houba je obtížné. Proto je důležité, aby tato nemoc, která porušuje krásu ženské nohy, nezakládají její kořeny.

Začíná houba na špičce hřebíku. A pokud není kontrolováno, houba začne růst a brzy pronikne do kutikuly a do vrstev nehtové plotny. V některých případech ovlivňuje kůži kolem nehtu, což je měkké a vrstvené.

Někdy může vzniknout nehtová houba způsobená poraněním nehtů, např. Kvůli nahromaděným nehtům. Pohodlné podmínky pro reprodukci houby – mokré místnosti (vířivky, bazény a sprchy). Z tohoto důvodu se houba nejčastěji objevuje na prstech. Proto by tato místa měla být navštívena sadou obuvi.

Jak zjistit příznaky houby nehtů?

– křehké, křehké nehty;
– změna barvy nehtů;
– neobvyklé zhrubnutí nehtů;
– deformace nehtů.

V některých případech je nehtová houba doprovázena bolestivostí a nepříjemným zápachem.

Jak léčit houby doma

V závislosti na typu závažnosti se používají antibiotika nebo léčebné léky. Méně nežádoucí účinky mají topickou léčbu ve formě past a krémů. Velmi účinná a bezpečná léčba poskytuje recepty proti houbám nehtů, vařené doma.

1. Celandinový olej a olej z čajovníku

Připravte roztok sódy (1 lžíce sódy zředěné ve 3 litrech vody) a vypusťte nohy, potom velkorysě naneste olej na bavlněný tampón a aplikujte na houbu, noste ponožku z vlny. Opakujte dvakrát denně po dobu 20 minut.

Přírodní stíhač mikrobů je olej z čajovníku. Abyste mohli být ošetřeni olejem, důkladně si umyjte nohy před zahájením léčby, utřete je suchým a olej na postižené oblasti aplikujte dvakrát denně bavlněným tamponem.

2 Káva

Ve vařené kávě jsou nohy spuštěny po dobu 20 minut (nevytřepeme kávovou sraženinu!). Po několika procedurách zmizí houba a současně prochází bolest v kotlících a nohou.

3 Sůl a soda

1 polévková lžíce. l soli jsou rozpuštěny ve sklenici teplé vody a opláchnuty nohama denně. Pak je utřete suchou. Se silnou lézí se do oblasti s houbou aplikuje vatová bavlna ponořená do roztoku čajové lžičky jodované soli nebo mořské soli, která se udržuje až do vysušení bavlny. Následně opláchněte nohy roztokem sody. Postup se provádí 10 dní před spaním.

4 Cesnak

Roztok je připraven z česneku (drcený česnek) s přídavkem 2 čajových lžiček soli a 0,5 litru vody. Poté nechte filtrovat přes gázu a dát česnek vodu čtyřikrát denně na místě s houbou.

O týden později, česnek a 90% alkoholu (ve stejných částech) zředěné 1/3 šálku destilované vody pomůže zbavit houby.

5 Ocet

Efektivní v léčbě a prevenci hub. Kyslé prostředí, které ocot vytváří, je škodlivé pro nehtovou houbu. Omyjí nohy octem, přidávají je do vody, když si umyjí ponožky nebo si otře boty.

6 Milkweed bylina a máta bylina

Noční koupele s euphorbií strávily 30 minut každý druhý den. Chcete-li to provést, povzbuďte vroucí vroucí vodu, trvejte 3 hodiny a poté se nasaďte do infuze.

Efektivní a zbitá solí mátového svazku. Směs je fixována s obvazem na postiženou oblast po dobu jedné hodiny. Opakujte postup až do úplného vylepšení.

7 Jod

Houba na nehty se ošetřuje třikrát denně s 5% roztokem jodu po dobu 20 dnů. Mírný pocit pálení během několika dní signalizuje, že léčba je úspěšná. Pokud je pálení těžké, použije se jod jednou denně.

8 Propolis

Denní tampony s propolisovou tinkturou nebo extraktem pomáhají a léčí nehty a posilují je. Hojivé účinky propolisu pomohou nehtům rychle se zotavit a vyživují si léčebné vlastnosti.

9 Kombucha

Komprimujte od Kombuchy v noci, zajistěte obvaz a noste ponožky. Ráno se vše odstraní, promyje vodou a zpracuje se jodem. Léčba je účinná a rychlá regenerace, ale někdy je doprovázena silnou bolestí. 3-5 večerní komprese jsou dostatečné, aby vaše nehty vypadaly zdravě.

Jak se vyhnout houbám nehtů

Prevence – první nápravu proti nehtové houbě. Proto je důležité:

– vyhnout se chodu naboso na veřejných místech (bazény, lázně, tělocvičny);
– upřednostňovat ponožky vyrobené z přírodních materiálů;
– nepoužívejte těsné boty;
– Nezapomeňte na zranění a vyhledejte lékaře včas.

Při dodržování bezpečnostních opatření a včasné reakci na podezřelé problémy s nehty pomůžete obnovit jejich krásný vzhled a zdraví.

Léčba lidových náplastí na nehty

Tato část je věnována lidovým právům. Zde je obecný popis lidové léčby. Podrobný popis každého nástroje a seznam účinných receptů pro ně lze nalézt na článcích v článku a po něm.

Indikace pro použití

Použití tradičních metod při léčbě nehtů (onychomykóza) je užitečné pro účely integrovaného přístupu k regeneraci, ve formě přídavného příjmu zvýšenou léčbu.

Především použití tradičních receptů pro takové příznaky a podmínky:

 • Svědění, místní zčervenání, pálení. Některé složky receptu obsahují silné antiseptiky a protizánětlivé látky, které se vyrovnávají s kožní mykózou, stejně jako lokální reakce alergie na houbu.
 • Komplexy vitamínů a imunostimulační složky rostlin zvýšení odolnosti místníchtkáňové houbové a bakteriální infekce, co chrání proti šíření infekce onychomykózy na kůži, sousedních nehtů.
 • Pro zničit nepříjemný zápach, což naznačuje přístup k bakteriální infekci.
 • At nadměrné pocení, který slouží jako příznivé prostředí pro vývoj houby.
 • Suchá kůže, houževnatost, kukuřice, praskliny. Tyto stavy mohou být jak znakem systémových poruch v těle, tak výsledkem nedostatečné péče o pokožku rukou nebo nohou. Bez ohledu na příčinu tyto příznaky narušují účinnou léčbu houbami.
 • Pro zlepšení léčby bez něhož nemůže dělat v těžkých případech onemocnění.
 • Ochrana před hubami zabraňuje opětovnému výskytu onemocnění, snižuje plochu postiženou houbou.
 • Na počátku onemocnění. Během tohoto období houbové buňky ještě nemají čas na to, aby dosáhly hlubokých oblastí tvorby nehtů a pronikly do základny hřebu, ale nacházejí se na plochách povrchu, kde tradiční metody vykazují maximální účinnost.

Jako další krok v léčbě plísňových infekcí s lidovými metodami tyto způsoby léčby:

 • Lokální farmakoterapie (lak, kapky, krém);
 • Systémové (tablety, kapsle);
 • Kombinované (se současným jmenováním a lokální a systémovou terapií);
 • Postupy pro odstranění postižených nehtů;
 • Jiné alternativní metody (laserová terapie, pedikúra přístrojů atd.).

Upozornění

Tradiční metody jsou mnohem nebezpečnější než pomoc při léčbě v následujících situacích:

 1. Žádná přesná diagnóza – vysoká pravděpodobnost, že nebude mít vliv na příčinu onemocnění.
 2. Stará nebo zanedbaná podoba nehtová houba – důvod odmítnutí léčby lidových léků. Tato fáze vyžaduje důkladné vyšetření a zvláštní přístup k předepisování léků.
 3. Akutní stav po operaci.
 4. Ne všechny známé metody jsou účinné a ne všichni působí na houbu.
 5. Ne všichni pacienti mohou používat stejný způsob léčby.
 6. Existují metody, které jsou škodlivější než léčebné.

Nebezpečí použití lidových metod proti houbě je toto u některých stadií onychomykózy jsou místní prostředky bezmocné zbavit houby úplně, odstranit pouze vnější faktory nemoci. To často vede k tomu, že pacienti přestanou léčit nejmenšími viditelnými výsledky a nechávají infekci neléčenou.

Příklady nehtů, které některé lidové metody nepomohou:

Slib vítězství nad houbou a volba vhodného efektivního jmenování – důkladná diagnóza a konzultace specialisty. Pouze kvalifikovaný odborník je schopen správně určit příčinu onemocnění a zvolit nejúčinnější léčbu a doporučit v každém jednotlivém případě nejvhodnější lidové prostředky.

Zjistěte, jak léčit houby nehtů

Každý, kdo se nikdy nesetkal s otázkou, jak zacházet s houbou nehtů na nohou, si může myslet, že houba není tak hrozný problém. Mnoho lidí ani neví, že mají nehet houba, a ve skutečnosti se vypořádat s plísňovou parazitem, je velmi obtížné, léčba noha zabere daleko jeden týden a bude mít za následek delší a pracným procesem.

Odkud pochází houba?

Samozřejmě, že onemocnění nehtů se neobjevují “z ničeho”, existuje několik forem parazita a každý druh má vlastní metodu infekce.

Skupina onychomyktických patogenů může být rozdělena na:

Některé poddruhy každé podskupiny se usazují na různých částech těla, což způsobuje širokou škálu onemocnění. Rozmanitost parazitních druhů na komplexním organismu (více než 150 osob) způsobuje, že je obtížné získat odpověď na otázku: “Jak zacházet s houbou nehtů na nohou?”.

Nejlepší stanoviště organismu sporů je vlhké a teplé prostředí, proto většina z nich vybírá hřebík a nohy člověka jako stanoviště. Tam se cítí opravdu pohodlně, protože mnozí lidé jsou příliš líní, aby si umyl nohy důkladně, nosili těsné nebo speciální boty (barety, boty) a často dostávali zranění na nohy (škrábance).

Všechny tyto faktory přispívají k rychlému a efektivnímu rozvoji parazitární kolonie a posilování mycelií hluboko v těle pacienta.

Hlavní příčiny výskytu houby:

  Nedostatek hygieny – s nedostatečnou hygienou, žádný lék nepomůže.
  “Dokonce i když člověk umývá každý den, ale postrádá důkladné čištění nohou a kůže mezi prsty z hygienického postupu, parazit se vyvine.
  – Když nehty houba na nohou, pečlivé hygieny a použití souboru nohy, který odstraní zkorodovanou vrstvu denně, je nepostradatelnou součástí zotavení.

Domácí pantofle, které jsou společným předmětem pro domácnost, patří k hlavním chovům houbových spor, které byly vybrány mnoha druhy houb na nehty. V našich zemích není obvyklé umývat své bryony důkladně každý týden, protože všechny exempláře houbových parazitů a všichni členové rodiny se tam pohodlně udržují.

 • Nadměrné pocení – věkové změny, specifická obuv (vojenští, sportovci, horníci) a ve vzácných případech genetické znaky způsobují onemocnění nazývané hyperkeratóza.
  – Nehtová houba je jednoduše “v ráji” aktivně se rozmnožuje a množí.
  – Pokud se otázka obuvi řeší obrusy a výběrem vhodnějších obuvových řešení, pak ti, kteří nemají štěstí a problém jsou vrozené, musí dodržovat hygienu po celý svůj život.
 • Kosmetické procedury – pedikúra a další kosmetické procedury zaměřené na rafinování nohou někdy skončí nakažená nejen pro nehty, ale i pro jiné tkáně lidského těla.
  – Kvalita služeb a sterilita v domácích kosmetických salonech je velmi žádoucí.
  “Proto” mistři “, kteří” dávají “své houby svým pacientům, nejsou vůbec neobvyklé, zvláště když má klient naprostou touhu ušetřit peníze a obrátit se na levný salon.
 • Snížena imunita – křečové žíly, diabetes, hepatitida, pomůcky, antibiotika, těhotenství a další faktory dočasně (trvale) snížené imunity pacienta, stala signálem pro formu, je na čase chovat.
 • Veřejné prostory – spory, jako je teplo a vlhko, společných prostor, stejně jako podobné věci jsou živnou půdou pro parazita, s tím rozdílem, že obyčejné věci se běžně vyskytují v každodenním životě v rodině, a sauna a vodní park je velké množství návštěvníků, rozšíření a kružnice nosiče, které si vyměňují parazity.
 • Populární v prostorách našich břidlic zemí z pěnové gumy, nejvíce infekční předmět zboží obecně, stejně jako spory usadit v pórech kaučuku a okamžitě usadit na nohou dalšího člověka, který dal na tenisky.

  Diagnostika onychomykózy doma

  Samodiagnostika je jen první stupeň hojení, ale je možné rychle a účinně vyléčit nehtovou houbu pouze tím, že ji diagnostikujeme v počátečních fázích vývoje.

  Zpracování nohou netrvá dlouho a bude extrémně efektivní, pokud jde o povrchní, pouze vznikající kolonii. Vše, co je pro to zapotřebí, je vědět, jak vypadá houba na hrudníku a zkontrolovat její nohy.

  Symptomy houby nehtů:

  • popraskaná kůže nohou, jak na chodidle, tak i kolem hřebíku a mezi prsty;
  • měkké a tenké, nebo naopak tlusté a tvrdé, někdy s neobvyklým nárůstem nehtů;
  • svědivé, šupinaté, zarudlé skvrny na kůži, které nesledují dva dny;
  • puchýře a růst na kůži;
  • smrad z nohou s charakteristickou kyselou “chutí”, cítil i po umytí.

  Pochopení toho, jak rozpoznat nehty houby, vám pomůže včas se obrátit na lékaře a vyléčit tělo chovného parazita včas. Bez lékaře je léčen nežádoucí a nebezpečný.

  Prostředky na léčbu hub, navzdory široké škále akcí, jsou zaměřeny na druhy parazitů deklarované výrobcem a mohou být ve vašem konkrétním případě zbytečné. Proto by doktor mohl potvrdit a objasnit diagnózu.

  Diagnostika v klinickém nastavení

  Pochopení toho, jak stanovit houbu na nehty pomocí klinického výzkumu, vám pomůže při testování nešetřit na drobnosti.

  1. První etapou této studie jsou krevní a močové testy, které umožní porozumět přítomnosti nebo nepřítomnosti zánětlivých procesů v těle.
  2. Pokud je odpověď na první otázku kladná, lékař vás požádá, abyste poskytl seznam léků, které užíváte, a chronických onemocnění, které trpíte.
  3. Z předchozích testů lékař obdrží informace o přítomnosti různých endokrinních onemocnění, množství cukru v krvi a jiných cizích látkách.
  4. Lékař prohlédne kukuřice, kukuřice a praskliny, provede škrábání z kůže, což bude základem pro laboratorní analýzu přítomnosti sporových plísní.

  Účinně léčit plísně na drápy mohou být v případě přesného vymezení poddruhů parazita, bude vybírat pouze ty nejlepší lék na nehtové plísně na nohou v případě pacienta, protože nejlepší lék proti houbě nehty, že ten, kdo bojuje s plísní

  • Před tím, než začnete škrábat, bude pacienta požádáno, aby několik dní neumýval nohy a místa, kde se necht odfarbí a rozpadne, aby se pro tuto dobu utěsnil sádrou.
  • Škrábání se provádí na hranici spojení zdravé a infikované kůže (s relapsy se někdy podílí na hřebíku).
  • Výsledný materiál se umístí do živného média.
  • Charakteristické znaky houby nehtů, které rostou v živném prostředí, pomáhají určit jejich přesný vzhled a zvolit terapii k vyřešení problému.

  Znalost procedury nestačí, také si musíte pamatovat, který lékař se zabývá houbou nehtů.

  V širším smyslu se problém zabývá dermatolog, nachází se v dermatovenerologickém dispenzáři vašeho města a mykolog je užší a vysoce specializovaný odborník. Je velmi obtížné nalézt úzce zaměřený odborník, zejména v malých městech, ale pokud existuje, a nevíte o tom, jděte k dermatologovi a řekne vám, kde ho hledat.

  Farmaceutická léčba

  Farmaceutické přípravky jsou účinným prostředkem pro nehty houby, ale tyto léky mohou poškodit nejen parazitu nebo tělo malého dítěte, ale také zcela dospělý pacient, který je používá bez doporučení odborníka, je velmi nebezpečný.

  Perorální léky jsou nejúčinnější, ale také nejnebezpečnější lék na nehty. Samoléčení s takovými prostředky je za žádných okolností zakázáno, dříve než začnete užívat pilulku, musíte se poradit s lékařem.

  Jedná se o následující typy:

  1. Azoly jsou syntetickým prostředkem pro většinu známých typů hub.
   Klíčové zástupce:
   – Itrazol;
   – Mikozan;
   – Flucostat.
  2. Polyeny – druhá skupina syntetických léčiv založená na jiné aktivní složce.
   Slavní představitelé:
   – Amfotericin B;
   – Pythamucin;
   – Nystatin.
  3. Allylaminy – kromě širokého spektra účinku, mají velké množství kontraindikací (včetně těhotenství).
   Terbinafin a Lamisil Tablets, Exiterna.

  Mykotické patogeny jsou vysoce adaptivní organismy. Opakované použití stejného léčiva nebo použití malých dávek způsobí imunitu vůči účinné látce u parazitů a znemožní léčbu hubových nehtů.

  Antifungální činidla musí být podávána ve správných dávkách a podle algoritmu stanoveného lékařem, aniž by se parazit mohl obnovit.

  Topické přípravky

  Léčba nehtů netrvá dlouho, pokud byla léčba provedena včas a nehty byly správně zvoleny.

  Někteří lidé používají místní přípravky k profylaktickým účelům dříve, než se objeví plnohodnotná houba nehtů a objeví se její příznaky. V počátečních fázích vývoje se parazité velmi bojí mastí a krémů, i když jsou to levné léky.

  Existují obecná pravidla, jak léčit houby na nehty s lokálními léky, které jsou důležité nejen pro krémy a masti, ale také pro laky a náplasti.

  1. Léky na nehty by měly být aplikovány výhradně na dobře umyté nohy, je dokonce lépe ošetřit infikovaný povrch nehty a změkčovadly.
  2. Změkčování povrchu je nezbytné ke zvýšení stupně penetrace léčiva do nemocného tkáně, bez toho by tato skupina léčiv byla neúčinná.
  3. Než začnete změkčit nehty houbou, musíte si být jisti jejich čistotou, protože tím, že provedete postupy, ulehčíte se dostat hlouběji do tkání nejen léčivého přípravku, ale i parazita.

  Hlavní léky pro léčbu hubových nehtů jsou následující:

  1. Lamisil Spray je dobrý nástroj, který vám pomůže zbavit se houby na nehty.
   – Hlavní účinnou látkou Terbinafine je porušení bílkovinného metabolismu houbových buněk, což způsobuje jejich smrt.
   – Velmi účinný, ale má velký seznam kontraindikací, stejně jako všechny léky založené na této účinné látce.
  2. Miconorm je levný lék proti houbám, který je levnou verzi Lamisilu.
   – Stejná účinná látka a stejné kontraindikace.
  3. Krém Nizoral – je odpovědí na otázku: “Jak se rychle zbavit houby?”.
   – Na základě ketokonazolu, protože je kontraindikován pouze u těch, kteří jsou přecitlivělí na činidlo.
   – Léčba nohou se provádí denně po dobu několika týdnů, po které nastane zotavení.
  4. Zalain krém je levný lék na bázi sertokonazolu.
   – Prakticky nejúčinnější lék na houby, které porušují syntézu parazitních membrán.
   – Zpracování se provádí dvakrát denně a za tři týdny je zaručeno zničení cílového parazita.
   – Jedinou nevýhodou je nedostatek výzkumu o účinku léčiva na děti a těhotné ženy, proto než se zbavíme houby nehtů s tímto lékem, je lepší přemýšlet o benígnějších protějšcích.
  5. Exoderil je populární lék na bázi Naftifinu.
   – Populární díky reklamě a širokému spektru akcí.
   – Většina mykologů nazývá tuto drogu jedinou odpovědí na otázku: “jak rychle vyléčit nehty houbou na nohou?”.
   – Průběh léčby není nejrychlejší, je to 4 týdny.
   – Přes kontraindikace během těhotenství a raného dětství zůstává droga vedoucím postavením.
   – Léčba nehtové houby s lékem je konečným bodem života parazita a relapsy po jeho použití jsou extrémně vzácné.

  Laky a náplasti

  Pokud mluvíme o nejranější houbě na špičkách špiček na nohou, může být ošetřena antimykotickými laky. Obvykle je lak používán před postupy, kdy neexistuje žádná jiná možnost, než zklidnit nehty houbou, ale má také své vlastní hojivé vlastnosti.

  Opravdu ženské řešení je použít lékařské laky pod obvyklým. Tato metoda proti nehtové houbě na nohou je neúčinná a léčba trvá hodně času, ale tento trik vám umožní léčit houby bez ztráty manikúry a skrývat problémy s nechtovými deskami pod vrstvou barvy.

  Nejčastěji se používají následující laky:

  1. Lucerin se bojí dehydratační houby nehtů, protože nedostatek vlhkosti porušuje životní prostředí mikroorganismu.
   – Zásada působení tohoto laku je založena na této mechanice, vysušuje povrch, dokud nezmizí parazit;
  2. Demicten a Mikosan – obě drogy vytvářejí neproniknutelný film, uvnitř kterého je parazit v zachovalém stavu, nepřítomnost vzduchu a vlhkosti pomalu ničí parazita;
  3. Batrafen – lak se širokou škálou cílových parazitů, ale účinná doba aplikace začíná od tří měsíců, což neumožňuje jeho zařazení jako vysoce efektivní.

  Pokud jde o záplaty, je to:

  • Oxoplast – náplast, jejíž účinek je založen na kyselině šťavelové;
  • Salicilové náplasti – nehtové “samolepky” stejného jména a jejich odrůdy od různých výrobců.

  Lidové prostředky

  Když dostanu hubu na nehty, nevíte, jak s ní zacházet, kvůli omezení nebo kvůli vzdálenosti od lékaře, přijde tradiční medicína k záchraně.

  Onychomykóza doprovází člověka na dlouhou dobu a lidští léčitelé mají po staletí “vyvíjet” léčebné prostředky pro ně. Lidové prostředky pro hubu na nehty na nohách se liší, pokud jde o stupeň účinnosti, schválení klasické medicíny a čas jejího původu

  Za efektivní považují:

  1. Prací prášek – neobvyklý a účinný lék původně ze SSSR.
   – Metoda by měla být aplikována po dobu 10-12 dní, ačkoli ustálená remise přichází na 7. den, je však třeba pokračovat, aby se předešlo relapsům.
   – 100 g. prášek se rozpustí v několika litrech horké vody a v této lázni se namočí po dobu 15-20 minut.
  2. Peroxid vodíku – nohy jsou páry v horké lázni, smíchané s sodou a tampon navlhčený peroxidem je aplikován na infikované místo, nohy jsou zabaleny do celofánu a počkat asi hodinu.
   – Bude trvat několik měsíců, než se plně uzdraví.
  3. Česnek – stroužka česneku je namočená ve sóji na pečení a nanáší se jako kompresní stůl hodinu a půl.
   – Také, cesnak může být vyroben do kaše s přidáním peroxidu nebo sódy na pečení.
   – Doba léčby je několik měsíců.
  4. Amoniak je používán z houby nehet. Take – 1 polévková lžíce. chovaný v 200 g. vody.
   – Tampon navlhčeným výsledným roztokem se nanáší na postižené místo přes noc.
  5. Soda – 100 g. soda postupně přidává teplou vodu, dokud se nevytvoří hustá kaše, která se pak použije jako stlačený vzduch po dobu 15-20 minut.
   – Po použití se nohy umyjí, vysuší a posypeme dětským práškem.
  6. Boritá kyselina proti houbě na nohou je další nápravou, která odpovídá na otázku “jak léčit houbu na nehty co nejkratší dobu?”.
   – Doba léčby je 8-10 dní.
   – Práškové sypané nohavice se stekají a strukturu fixujte nohama.
  7. Frakce ASD 3 – veterinární léčivý přípravek určený k léčbě zvířat.
   – Je to pro člověka neškodné, ale jeho vůně je strašná.
   – Komprese by měla být nastavena na 3 hodiny třikrát, což je pro lidi velice obtížné pracovat s tímto lékem.
   – Ale jeho účinnost a široká škála cílených parazitů někdy nakloní lidem k tomu, když mají týden dovolené, kterou jsou ochotni vynaložit na ošetření houby.
   “Z toho, co se parazit rychle odhodí, se obrátíme na preventivní, nikoliv léčebné prostředky, ale mají také účinnost a pomalu, ale jistě zabíjejí parazita.”

  Lidové prostředky

  • Bylinné směsi (heřmánek, šalvěj, kopřivka, máta);
  • Jód a ocot;
  • Ethylalkohol;
  • Cibule;
  • Propolis;
  • Ocet;
  • Olej z čajovníku;
  • Kombucha;
  • Celandine

  Nástroje na odstranění nehtů

  Tyto léky by měly být uváděny zvlášť, protože pokud znáte odpověď na otázku: “Jaká je nebezpečí houby nehetů, pokud se s nimi nezajímáte?” Nemůžete to udělat bez odstranění nehtu. Jsou užitečné, pokud si nemůžete dovolit laserem odstranit nehty a chirurgicky – vyděsit jeho barbarský přístup.

  Pro tento postup použijte:

  Při nadměrném používání značně zjemňují destičku na nehty, což vám umožní bezbolestně odstranit, a to i v nehtovém salonu. Je třeba je aplikovat 1-2krát denně v množství, dokud nehtová deska přestane absorbovat lék.

  Na závěr

  Vzhledem k přežití parazita (od -60 ° C do +100 ° C) a jeho prevalenci nedochází téměř k možnosti infikování. Včasná prevence a vlastní diagnostika spolu s implementací některých rozumných hygienických pravidel vám pomůže vyhnout se nezvanému “hostu”.

  Leave a Reply