Neumyvakin o léčbě houby

Posted by

Obsah:

Houby v léčbě bronchů

Profesor Neumyvakin o léčbě nehtového houby peroxidu vodíku

Dnes je onychomykóza nejčastěji diagnostikovatelným onemocněním nehtů. Aktivně parazitická houba modifikuje desky, což je činí křehkými, což nakonec může vést ke ztrátě hřebu. Tuto chorobu je možné léčit tradičními metodami, s použitím antimykotických léků vnějších a systémových účinků. Existuje však alternativní medicína.

Akademik Ivan Pavlovič Neumyvakin získal titul nejlepších lidových léčitelů z Ruska, kteří napsali přes 200 lékařských prací. Jedním z jeho hlavních objevů je léčba onemocnění peroxidu vodíku.

Co je onemocnění Neumyvakin?

Významný profesor je přesvědčen, že neexistují žádné nemoci jako takové – náš špatný zdravotní stav je stav organismu, v němž jsme na sobě vinni.

Všechno začíná konzumací potravy, nebo spíše návyky mnoha lidí, kteří ji pijí v procesu nebo ihned po jídle. Žaludeční šťáva, která rozkládá produkty pro lepší absorpci, je koncentrované kyselé prostředí. Pokud okamžitě po jídle vypijete sklenici vody, koncentrace kyseliny v žaludku klesá a potravina již není plně trávitelná – je tam déle než přidělený čas a prostě začne hnitět.

Hlavním filtrem našeho těla je játra, je to ona, která převzala veškerou hlavní “špínu” a v důsledku toho se ucpává. Rotující jídlo – ráj pro patogenní mikroflóru. Bakterie se rychle množí, mutují, reprogramují a transformují se do rakovinových nádorů.

Lékař je jistý, že osoba, která pije během jídla nebo hned po jídle, nebude nikdy zdravá – dříve či později bude mít toxiny, strusky ucpávají tělo. Pomalu se hromadí, způsobují vývoj různých patologií, které je obtížné zvládnout.

Je důležité se naučit ovládat tělo, být schopen koexistovat s bakteriemi kolem nás, viry, houby, které žijí nejenom kolem, ale také uvnitř osoby. Nedostatek správné rovnováhy vede k rozvoji “onemocnění”, zejména onychomykózy (nehtové houby).

Neumyvakin o léčbě houby říká následující – vše, co je potřeba k boji proti patogenní mikroflóru je peroxid vodíku.

Výhody peroxidu vodíku

Dr. Neumyvakin studoval všechny užitečné vlastnosti peroxidu, jsou zde hlavní:

 • Účast na metabolismu bílkovin, tuků, sacharidů;
 • Má antioxidační aktivitu;
 • Nasycuje krev a tkáně těla kyslíkem;
 • Zůstatek váhy kyseliny a báze;
 • Normalizuje hormonální funkci;
 • Regeneruje tkáň.

Mnoho nemocí může být léčeno peroxidem vodíku. Například během chřipkové sezony, Neumyvakin říká, stačí opláchnout nosní dutinu zředěným peroxidem vody, pak nemoc vás obejde. Poměr je 80 ml vody, 15 kapek 3% peroxidu.

Hlavní aktivní složkou peroxidu vodíku je atomový kyslík, který ničí veškerou patogenní mikroflóru (viry, bakterie, helminthické invaze, buňky, houby). Ale atomový kyslík má pozitivní vliv na dobré buňky.

Chcete-li se zbavit houby nehtů peroxidem vodíku, je to docela možné, hlavní stav, doktor lékař je jistý, je to pozitivní postoj – tím, že získáte pozitivní energii, zaúčtujete své tělo za uzdravení.

Pravidelná implementace postupů a dodržování všech pravidel umožní zbavit se onychomykózy doslova 30-40 dní.

Terapeutické předpisy

Metoda Neumyvakin získala od vděčných pacientů hodně pozitivní zpětné vazby, ale pro to, aby účinek léčby byl 100%, je třeba dodržovat některá pravidla.

 1. Před použitím peroxidu se ujistěte, že jste vyčistili a odstranili postiženou část hřebíku, a proto páru vysuňte nohy (nebo ruce), co nejvíce odřízněte vyčnívající část desky a vyčistěte zbývající plochu pilníkem.
 2. Během léčby používejte pouze osobní hygienu a příslušenství pro manikúru, abyste zabránili infekci zdravých rodinných příslušníků.
 3. V každodenním životě se snažte méně často dotýkat postižených oblastí těla, což zabrání šíření infekce.
 4. Pokud se zastaví onychomykóza, vyžaduje se pravidelná dezinfekce obuvi – pokaždé po nošení obuvi ošetřete jejich vnitřní povrch peroxidem.
 5. Nalepený hřebík nemůže být pokryt dekorativním lakem.
 6. Všechny postupy by měly být prováděny pravidelně, dokud nedojde k úplnému vyléčení. Po několika manipulacích budete cítit úlevu, ale nemůžete zastavit terapii – houbové mikroorganismy pod vlivem drog, jsou schopny dočasně snížit svou aktivitu a při každé příležitosti začít znovu napadat.
 7. Když onychomykóza rukou nedoporučuje přijít do kontaktu s detergenty, nezapomeňte nosit ochranné gumové rukavice.

Při dodržení těchto doporučení můžete houbu překonat během pouhých 1 měsíce pravidelných procedur. Profesor Neumyvakin je si jistý, že atomový kyslík obsažený v peroxidu pomůže zbavit se tohoto problému navždy.

Vnější použití peroxidu

Již jsme zmínili, že před použitím domácího “elixíru” (peroxidu) je nutné připravit postižený povrch – vyparovat nohy nebo ruce a odstranit část poškozeného nehtu.

Neumyvakin doporučuje vyrábět sodovou lázeň (mimochodem, profesor také používá sodu jako léčivo):

 • Ohřívejte 2 litry vody (na pohodlnou teplotu);
 • Nalijte tam lžíce soda pečení, míchat (je-li to možné, můžete přidat stejný strouhaný dehet mýdlo);
 • Zkopírujte nohy (ruce), podržte po dobu 20 minut;
 • Potom vysušte a odstraňte poškozené nehtové desky.

Po dokončení přípravných postupů můžete zahájit ošetření peroxidem.

Namočte bavlněný tampón s peroxidem a naneste ho na postižený povrch. Horní potřeba utěsnit polyethylenem a pak aplikovat obvaz. Komprese na prstech by měla trvat nejméně 1 hodinu. Pokud je to potřeba, nebo pokud je to možné, ponechte medikaci, aby působila celou noc.

Po vyjmutí komprese opláchněte nožičky a očistěte. Potom po celý den (4 až 5krát) odkapávejte na pokožce, na hřebík a pod samotnou deskou (zkuste produkt udržet na celé postižené ploše) 3 kapky peroxidu. Po absorbování léku používejte ponožky a boty.

Denní, pravidelná implementace všech postupů umožní doslova za 1 měsíc zbavit se onychomykózy. Mimochodem – trvání léčby se specializovanými léky po dobu 2-3 měsíců v počáteční fázi a od šesti měsíců s běžící formou houby.

Interní použití peroxidu

Boj proti nemoci probíhá ve dvou směrech – zvenčí i zevnitř. Již známe vnější použití peroxidu, nyní se podívejme na perorální použití peroxidu vodíku.

Léčba se provádí podle následujícího schématu (tři dny denně, trénink 10 dní):

 • 1 den – najednou zředit 1 kapku 3% peroxidu v 50 ml vody, pít před jídlem (po dobu 20 minut);
 • 2 dny – přidávejte 2 kapky 3% peroxidu do vody;
 • 3 den – je třeba upustit 3 kapky a tak dále.

Každý den zvyšujete množství peroxidu o 1 kapku. Po 10 dnech této léčby je nutná přerušení. Po odpočinku po dobu 5 dnů se kurzor znovu, ale okamžitě začít s maximální dávkou, to znamená 10 kapek na 50 ml vody třikrát denně, což je 10 dnů.

Pokud se vyskytnou nepříjemné příznaky, snížíte dávkování nebo znovu přerušíte.

Základní principy léčby houby Neumyvakin

Jedna z nejčastějších onemocnění nehtů je považována za houbu. Můžete bojovat s pomocí moderních léků, stejně jako s alternativními metodami. Dobré výsledky jsou dosaženy ošetřením houby podle Neumyvakinu za použití peroxidu vodíku.

Příprava na terapii

Zkušenost akademika Neumyvakin při léčbě pacientů z houby nehtů byla uznána za velmi úspěšnou. Aby léčba peroxidem vodíku přinesla očekávaný účinek, je třeba:

 • očistěte a odstraňte postižené oblasti nehtové destičky před každým použitím nástroje. Nejprve byste měli parní nohy nebo ruce s bolavými hřebíky v horké vodě a potom odříznout vyčnívající oblast desky a vyčistit zbývající povrch pilníkem;
 • používat při výrobě hygienických přípravků a příslušenství pro manikúru, které vždy používají pouze pacient a důkladně je dezinfikují. Tím se zabrání infekci zbývajících obyvatel domu;
 • udržovat kontakt s postiženými oblastmi těla na minimu. Tímto způsobem lze zastavit šíření bakterií;
 • dezinfikujte boty pravidelně, pokud se houba usadí na nohou. Obuv by měla být ošetřena peroxidem po každé ponožce;
 • Nezakrývejte postiženou nehtovou desku dekorativním lakem;
 • Nepoužívejte čisticí prostředky, pokud ruce trpí houbou nehtů. Při práci s chemikáliemi pro domácnost musí být chráněny gumovými rukavicemi;
 • pravidelně opakujte postup podle metody profesora Neumyvakina, dokud se nemoci úplně nezmizí.

Léčba může poměrně rychle přinést úlevu, ale není to důvod, proč předčasně skončit.

Chytání této nemoci spočívá v tom, že parazitické mikroorganismy snižují aktivitu pod vlivem drogy. Po nějaké době však jejich útoky mohou pokračovat novou silou.

Lékaři a mnoho pacientů tvrdí, že léčba podle Neumyvakinu s dodržováním všech pravidel může odstranit houbovou infekci jeden měsíc po prvním postupu.

Doporučení k použití

Tvůrce popsané metody je přesvědčen o účinnosti peroxidu vodíku jako o úplném léku, který nevyžaduje žádná další opatření. Četné recenze jeho následovníků tento názor potvrzují. Hlavní věc – být trpělivý a přísně dodržovat všechny pokyny.

Při používání peroxidu vodíku je důležité dodržovat doporučené dávkování a nepřekračovat. Jinak může dojít k vysušení a popálení zdravých tkání.

Profesor Neumyvakin navrhuje použití peroxidu dvěma způsoby: interní a externí.

Venkovní použití

K přípravě končetin pro ošetření peroxidem se doporučuje provést koupel s přídavkem sody. To bude vyžadovat:

 • v teplé vodě v objemu 2 litry dát 1 lžíci sody;
 • zcela rozpusťte krystaly ve vodě;
 • v případě potřeby přidejte hobliny dehtového mýdla;
 • ponořte nohy nebo ruce do roztoku po dobu 20 minut;
 • suché končetiny;
 • odstraňte poškozené oblasti nehtových desek.

Poté můžete pokračovat v zpracování peroxidu. Bavlněný tampon navlhčený peroxidem by měl být aplikován na požadovanou oblast. Zajistěte přilnavý film nebo obvaz. Komprese uchovávejte alespoň 1 hodinu. Povoleno nechat lék na prst celou noc.

Po vyjmutí komprese je třeba končetiny opláchnout vodou a otřít. Během následujícího dne je třeba nechat několik kapek peroxidu vodíku několikrát. Současně by měl být vzduch umožněn, aby se dostal k nohám nebo rukám, dokud není lék úplně absorbován.

Interní použití

Je možné ošetřit nehtovou houbou orálními prostředky. To vyžaduje pití roztoku třikrát denně po dobu 10 dnů podle následujícího schématu:

 • v první den je nutné zředit 1 kapku 3% peroxidu v 50 ml vody a pít směs půl hodiny před jídlem;
 • v následujících dnech je nutné přidat jednu kapku peroxidu.

Když počet kapek dosáhne 10 (tedy desátého dne), doporučuje profesor přestávku po dobu 5 dnů. Poté se kurzor opakuje, ale v opačném pořadí (počínaje 10 kapek).

Pokud se u Vás vyskytnou nepříjemné příznaky, dávka by měla být na chvíli snížena nebo přerušena.

Po porážce houby je důležité přijmout preventivní opatření, která zabrání opětovnému návratu onemocnění: neobsluhujte boty někoho jiného, ​​používejte pouze osobní hygienu, okamžitě dezinfikujte jakékoliv poškození kůže a nehtů, noste gumové pantofle v bazénu a sauně.

Recenze na ošetření houby peroxid vodíku

Na internetu najdete hodně recenzí ve prospěch a proti léčbě plísňových infekcí metodou Neumyvakin. Některé z nich jsou uvedeny níže.

Svetlana, Nizhny Novgorod:

“Já” chytil “houbu v bazénu. Vynaložit peníze na drahé drogy a nechtěl trpět všemi druhy vedlejších účinků. Po prozkoumání řady zdrojů se rozhodl ve prospěch peroxidu vodíku. Nastala řada denních kompresí a koupelen a po měsíci a půl se nehty zcela čisté. Jedna věc, kterou mohu s jistotou říci: léčba bude mít za následek pouze zodpovědný přístup. “

“Syn obsadil houby v armádě. Dlouho jsem slyšel o metodě prof. Neumyvakina a rozhodl se, že s jeho pomocí pomůžem s infekcí. Přísně jsme dodržovali všechny pokyny: komprese, vany, tření roztoku do nehtu. Bohužel nebyl žádný výsledek. Lékař předepsal lék na svého syna, který mu pomohl překonat onemocnění. Verdikt je: v případě pokročilého stadia onemocnění je peroxid vodíku neúčinný. “

“Rozhodli se bojovat proti houbám na nehty svého manžela pomocí lidových prostředků. Jako první se jednalo o síran měďnatý, protože kvůli nedostatku viditelného efektu přešli na peroxid vodíku. Po 3 týdnech si všimli, že začala růst zdravá deska. Aby došlo ke konsolidaci tohoto účinku, postup pokračoval a nebyla stopa houby. Tak lék opravdu pomáhá, ale nestojí za to, že by měl mít okamžitý výsledek. “

“Vždycky jsem byl oponentem lidových léků a šel do lékárny na hotové léky. Když jsem objevil houbu na nehtych, moje babička mě přesvědčila, abych vyzkoušel peroxid vodíku, o kterém jsem slyšela mnoho pozitivních recenzí. Pomohla mi připravit lázně a obklady. Překvapivě léčba opravdu pomohla, hladina se vyrovnala, svědění, zarudnutí zmizelo. A co je ještě překvapivější – i přes účinnost léku mě stálo méně než 100 rublů! “

Závěr

Technika profesora Neumyvakina v léčbě nehtů je skutečně účinná. Navzdory své “národnosti” získala uznání od mnoha odborníků.

Podle výzkumu a hodnocení spokojených pacientů může správné používání peroxidu s dodržováním bezpečnostních opatření odstranit nemoci navždy. Pokročilý stupeň houbové infekce však stále vyžaduje konzultaci s dermatologem a souběžné užívání jiných léků.

Léčba houby pomocí peroxidu vodíku pomocí Neumyvakinu

Peroxid vodíku je považován za nejlepší antiseptikum pro ošetření pokožky za přítomnosti jakýchkoli ran, řezů nebo škrábanců. Tento jedinečný nástroj je součástí každé lékárničky a mnozí se ho naučí používat mnohem širšímu spektru, a to díky objevům profesora Neumyvakina. Tento ruský doktor po mnoho let zkoumal vlastnosti chemické látky, její vliv na tělo. Jako výsledek, on zjistil, že H 2 O 2 je účinný pro boj proti prakticky všem velmi různým chorobám. Od studené až po onkologii slavný profesor zachází s využitím svých magických prostředků. Dnes se Neumyvakin peroxid vodíku používá k léčbě nehtů houb na rukou a nohou. Jak to udělat a proč jsou všechny jeho jednoduché metody pomoci pacientům tak účinné, lze nalézt ve videu a tipy, které jsou uvedeny níže.

Peroxid vodíku v Dr. Neumyvakin – hlavní nástroj pro léčbu nehtů. Doporučuje, aby se tento prostředek aplikoval jak zvnějšku, tak i dovnitř. Nechte tyto nekonvenční terapie některé vyděsit, protože jsou všechny testovány a dokonale bezpečné. Pacient by však neměl mít protidrogové kontraindikace, osobní nesnášenlivost s nástrojem. Nepoužívejte lékařské recepty a po transplantacích orgánů. A u všech ostatních pacientů trpících onychomykózou můžete vyzkoušet ošetření houby peroxidem vodíku.

Lázně pro peroxid vodíku pro externí ošetření hub

Hubnutí nohou a nehtů – znamení bezprostřední smrti! Jak odstranit houby z těla a zachránit život je velmi jednoduché, budete potřebovat.

Není nic jednoduššího a příjemnějšího, než aby se vaše unavené nohy potěšily nočními koupelemi, které ulehčují únavu a bojují s houbovou infekcí ve večerních hodinách. Dr. Neumyvakin doporučuje přidání peroxidu vodíku do vody. Aby byl efekt zotavení rychle znatelný, vše musí být provedeno správně, a to:

 1. Za prvé, nohy musí být připraveny k léčbě. Ve vaně se nalil 1 litr teplé vody. Přidá 1 čajovou lžičku sody. Vyparujte nohy po dobu 10 – 20 minut, odstraňte z vody a osušte ručníkem.
 2. Vezměte malé bavlněné podušky, namočte je peroxidem vodíku a připevněte k postiženým nehtům. Chcete-li zabránit tomu, aby se disk pohyboval, můžete ho upevnit omítkou nebo si dát prsty prsty. Nechte disk na nehtové desce nohou až 40 – 50 minut, na hřebíky rukou 20 – 30 minut.

Při provádění postupů by se nehty měly umýt čistou vodou. Během léčby může dojít k pocitu lehkého pálení. K tomu dochází pouze v prvních dnech kvůli reakci. Pokud pocit pálení nezastaví nebo je nepohodlí, je lepší takové léčení odmítnout a vybrat něco alternativního nebo se obrátit na mykologa.

Perorální příjem peroxidu vodíku proti houbám (metoda Dr. Neumyvakin)

Mnoho doktorů se domnívá, že k léčbě jakékoliv kožní nemoci je nutné nejen zvenčí, ale také zevnitř. Je důležité pouze správně sledovat dávku léku tak, aby nedošlo k opačnému účinku. Takže profesor Neumyvakin pro léčbu hub doporučuje jednoduchý schéma použití peroxidu vodíku:

 1. První den ošetření je jedna kapka peroxidu zředěna ve lžíci čisté vody a opojena před jídlem. Denně je nutné vypít lék v doporučené dávce třikrát denně.
 2. Každý následující den se dávka léku zvyšuje. V lžíci vody se kapkají ještě jednu kapičku H 2 O 2.
 3. Denní příjem se zvyšuje o 1 kapku, dokud se najednou nepodaří vzít 10 kapek v lžíci vody. Další zvýšení dávky není nutné. Po dvou až třech dnech můžete stále užívat lék pro tuto schéma a poté přestat léčit.

Aby nedošlo k záhadným otázkám, můžete opakovat, jak peroxid vodíku užívat k léčbě onemocnění sledováním videa:

Není nic obtížného použít H 2 O 2, ale ještě více se bude moci seznámit s metodami léčby této kožní patologie v knize profesora Neumyvakina “Peroxid vodíku: mýty a realita”. V tom říká, jak vyléčit houby nehtů, jak se vodní roztok vezme dovnitř, aby se dosáhlo maximálního účinku a aby se nepoškodilo tělo.

Pokud nebudete léčeni, zemřete! Zvláštní riziková skupina zahrnuje všechny osoby starší 40 let!

Leave a Reply