Recenze na léčbu nehtové houby irunin

Posted by

Obsah:

Nejlepší pomocník v boji proti houbám

DŮLEŽITÉ INFORMACE! Jediným efektivním prostředkem pro chodidlo HUSHROOM, nepříjemný zápach a svědění doporučené našimi čtenáři! Přečtěte si další informace.

Dnes budeme hovořit o tom, jak léčba irunin nehtů houba. Irunin z houby nehtů je relativně novým antibiotickým fungicidním účinkem. Začala být aktivně používána od roku 1995, odkazuje na syntetické antibiotika.

Výzkumy vědců dokazují, že lék “Irunin” je účinným prostředkem a lékem na hubu nehtů na nohou proti houbám nehtů. Tato medikace je antimykotický azolový derivát s širokým spektrem účinků. Hlavní účinnou látkou přípravku je itrakonazol.

Pro efektivní léčbu a prevenci onemocnění způsobených houbami Candida úspěšně využívají naši čtenáři nový účinný prostředek pro různé druhy hub, nepříjemný zápach a svědění. Skládá se z jedinečné patentované formulace, která je extrémně účinná při léčení houbových onemocnění, kožních onemocnění a obecně očištění. To je jeden z nejúspěšnějších prostředků.

Irunin z návodů na hubu hřebíků

Lék je agresivně působící na plísně a kvasinky. Obsahuje itrakonazol. Agresivně působí na membránu houby, která vede k jeho zničení.

Mezi nejčastější patogeny patří kvasinky a plísně.

Hlavními onemocněními, pro něž se tato léčiva používá, jsou:

 • houbová keratitida;
 • pityriasis versicolor;
 • inguinální houba;
 • vulvovaginální kandidóza;
 • foot mycetoma;
 • blastomykóza;
 • histoplazmóza;
 • tropická mykóza;

Návod k použití

Droga Irunin z houby nehtů se užívá striktně podle lékařského předpisu v každém případě jednotlivě. Před použitím si pečlivě přečtěte pokyny a lékařský předpis.

Vulvovaginální kandidóza: dvě kapsle (200 mg) dvakrát denně. Doba trvání kurzu určuje ošetřující lékař v závislosti na stupni složitosti.

Orální kandidóza: jedna kapsle jednou denně po dobu dvou týdnů.

Onychomykóza: lék je užíván během 2-3 cyklů.

První kurz je 2 kapsle 2krát denně po dobu 1 týdne. Poté trváme 20 dní. V závislosti na složitosti onemocnění je třeba opakovat 2 nebo 3 kúry. Existuje také nepřetržitá metoda léčby. 2 tobolky po dobu tří měsíců.

Použití během těhotenství a kojení

Během těhotenství se užívání léku Irunin z houby nehtů doporučuje pouze na předpis. Během laktace se nedoporučuje užívání léku.

Nežádoucí účinky přípravku Irunin:

U pacientů užívajících přípravek Irunin byla pozorována zácpa, bolesti hlavy, nevolnost, anorexie.

Pozor! Neberte lék bez doporučení lékaře.

Doba skladování

Lék je uchováván 2 roky v temném chladném místě mimo dosah dětí.

Irunin – lék proti houbě nohou na nohou nové generace. Je to osvědčený a 98% účinný orální antifungální přípravek. Samozřejmě, že by měla být používána pouze po konzultaci s lékařem a důkladném vyšetření. Aplikace dává výsledek v kombinaci s postupy dezinfekce a čištění postižené kůže a nehtů.

Jak vyléčit nehty houby na nohou, léky dnes jsou velmi rozmanité. Každá z nich dává svůj účinek. Pokud mluvíme o Itraconazole (toto je Irlicin nelicenční název), je to silný lék na houby na nohou. Používá se jak v počátečních fázích infekce houbou nehtů, tak v pokročilejších formách. Zvláštností a velkou výhodou přípravku Irunin je, že je indikován dokonce i s diabetem a nemá žádné vedlejší účinky, což se často stává při léčbě nehtů u lidí s diabetem.

V případě onemocnění nehtů fungují různé léky na nehty na nohou, ceny pro ně jsou zcela odlišné. Porovnáte-li cenu “Irunin” s houbou nehtů, pak se pohybuje od 250 do 450, v závislosti na výrobci a velikosti obalu.

Iruninový krém pro nehty funguje v kombinaci s jinými léky, současně. Výhodou je, že na rozdíl od kapslí se účinná látka nevstupuje do krve. Existuje takzvaný místní efekt. Aplikujte Irunin z houby nehtů ve formě krému se obvykle doporučuje v raných fázích houby nehtů a kůže. Před aplikací nanášení krému na poškozené oblasti by měla být pečlivě připravená kůže:

 1. Nezapomeňte, že krém by měl být aplikován na čisté tělo.
 2. Pokud se na postiženou oblast objeví odlupování, mrtvá kůže by měla být odstraněna co nejvíce, a proto můžete použít bavlněný tampón, obvaz, v některých případech můžete použít pilník na nehty, brusný papír apod.
 3. Pokud jsou problémy na podrážce, nebo spíše na podpatcích, můžete předpáct nohy.

Když mluvíme o době, kdy byl Irunin odstraněn z krve, je třeba říci, že toto období je 7-10 dní. Odstranění z kůže a tkáně nehtů trvá mnohem déle a může dosáhnout 30 dnů. Proto je Irunin krém nejbezpečnější a nejnebezpečnější formou Itrakonazolu.

Statistiky říkají, že lidé, kteří měli nehtovou houbou, Irunin (recenze) pomohli v 98% případů.

Po uplynutí roku, po léčbě nehtové houby s tímto léčivem, byly provedeny opakované studie. V průběhu těchto studií bylo zjištěno, že žádný z těch, kteří podstoupili kompletní komplexní léčbu, neměl houby nehtů.

Irunin z houby nehtů – recenze:

Valentin, 25 let, Moskva

Moje práce mi dovoluje, abych pravidelně navštěvoval lékaře, a obecně, než jsem se k němu dostala, nemoci na nohou jsem se vyvinula do takové míry, že to bylo trapné ukázat. Moje žena mě jen sotva přivedla k lékaři. Byl jsem předepsán jeden kurz lékařské pedikúry, a Irunin v kapslích a jako masť. Tam však mají předepsáno něco jiného, ​​ale toto je již individuální. Masti byla předepsána k použití po dobu 7 dnů a kapsle na pít po dobu 2 týdnů. Takže už nepoužívám masť, stále pije tobolky, ale to není důvod. A skutečnost, že se houba na pokožce viditelně změnila a nevyvíjí se, svědění je pryč, nohy již tak špinavé a hlavně zdravé nehty začínají růst.

Irina, 43 let, Minsk

I brzy začal používat krém, zastavit šíření mykózy nohou a svědění zmizelo téměř prvních dnů po aplikaci. Z této infekce se zbavili téměř pár týdnů.

“Tajemství.”

 • Snažíte se nechat dům opouštět …
 • A to by razuyutsya s lidmi tam není pochybnosti …
 • Vzhledem k tomu, že vzhled vašich nehtů nepřidává důvěru …
 • A z nějakého důvodu jsou známé známkové nápravné prostředky pro houbu ve vašem případě neúčinné …
 • A vy jste zažili všechno: krém, mast, gely, kauterizaci s jódem …
 • Proto jsme nyní připraveni využít všech příležitostí, které vám pomohou.

Ale účinný lék na houby existuje! Navigujte odkazem a zjistěte, jak se naši čtenáři zbaví houby nehtů během dvou týdnů.

Iruninovo ošetření nehtové houby

Nehtová houba u dospělých

Houbová onemocnění u lidí dnes zaujímají zvláštní místo ve všeobecné infekční patologii. Nejvýznamnější šíření mezi všemi plísňovými infekcemi osob bylo onychomykóza, nehtová houba. Podle mnoha studií provedených v různých zemích bylo zjištěno, že více než 30% světové populace je infikováno různými plísňovými onemocněními a mezi všemi mykózami patří více než 50% do houby nehtů.

Tato houbová infekce je nejobtížněji léčitelná, protože léčba nehtových mykóz musí být dlouhá, složitá, s paralelním pravidelným antiseptickým ošetřením obuvi pacienta. Nejčastějšími příčinami onychomykózy jsou dermatofyty – nacházejí se u 50-80% pacientů s houbami nehtů, kvasnicovitých hub – 5-7% a plísní plísní – 9%.

Často se u pacientů současně diagnostikuje několik příčinných činidel nehtové houby, to znamená, že laboratorní metody výzkumu určují smíšené mykózy, které jsou pro lokální terapii obtížné. Proto je v mnoha klinických případech úspěšné léčba onychomykózy nemožné bez použití širokospektrálních perorálních antimykotik.

Účinnost léčby nehtové houby Irunin

Po důkladném vyšetření pacienta, biochemických analýzách, metodách kulturního výzkumu a konzultacích s dalšími specialisty k určení souvisejících onemocnění může moderní antimykotikum předepisovat dermatolog pro orální podání – Irunin, stejně jako jeho analogy Orungal, Itrazol, Orunit, Kanditral, Rumikoz.

Jedná se o relativně novou léčivou látku, jejíž mezinárodní nechráněný název je itrakonazol, což je syntetické antifungální antibiotikum, které se v naší zemi používá od roku 1996. Mnoho studií opakovaně potvrdilo své vysoce účinné účinky při léčbě různých houbových onemocnění nejen nehtů, ale také kůže, vnitřních orgánů, vaginální kandidózy. Bezpečnost přípravku Irunin při léčbě různých mykóz u lidí s diabetem byla rovněž potvrzena.

Podle studií bylo po 9 měsících léčby přípravkem Itraconazol u kontrolní diagnózy 92% pacientů s onychomykózou úplné zotavení a u kontrolního vyšetření po roce po léčbě 94% také ukázalo úplnou léčbu. Kromě léčby perorálními antimykotiky by měla být současně prováděna lokální léčba postižených oblastí a měla by být prováděna pravidelná dezinfekce obuvi. Bez kombinované terapie a antiseptických opatření obuvi nemusí být užívání perorálních antimykotik tak účinných a může vést k relapsu onemocnění v průběhu času.

Aplikace Irunin z houby nehtů

Pacienti s nehtovou houbou způsobenou různými patogeny se doporučují, aby byli léčeni přípravkem Irunin metodou pulzní terapie. Terapie je obvykle 2-4 cykly, v závislosti na hloubce a oblasti houbové léze. Většina pacientů by měla v případě výrazného zvýšení keratotických hmot na nehty odstranit infikované oblasti před léčbou, a to buď pacientem, který užívá mikosofer, který je součástí soupravy pro léčbu nehtové houby, nebo kvalifikovaným odborníkem, který používá metodu změkčení ureaplastu.

Při onychomykóze nehtů je standardní terapie následující: jednou denně, 200 mg po dobu 3 měsíců, pulzní terapie – dvakrát denně, 200 mg po dobu 1 týdne v kurzu, po 21-28 dnech opakujte kurz, měli byste strávit od 3 do 4 kurzy. V případě onemocnění houbových nehtů výhradně na rukou jsou dostatečné 2 kursy, a to iv intervalu 21 dní. Vzhledem k tomu, že eliminace účinné látky z nehtů je poměrně pomalá, je tedy účinnost léčby nehtové houby 6 až 9 měsíců po ukončení léčby.

Kontraindikace Irunina

Perorální podání přípravku Irunin je kontraindikováno u osob s individuální přecitlivělostí na složky Itroconazole a Irunin. S opatrností můžete předepisovat tuto antimykotikum u dětí s doprovodnými onemocněními jater, s těžkými formami srdečního selhání. Existuje celá řada léků, s nimiž není přípustné současné užívání přípravku Irunin: simvastatin, terfenadin, lovastatin, astemizol, triazol, mizolastin, dofetilid, cisaprid, chinidin, rifampicin atd.

Nežádoucí účinky Irunina

 • Gastrointestinální trakt je nejčastějšími vedlejšími účinky, zácpou, nevolností, bolestí břicha, dyspepsií, ztrátou chuti k jídlu, dokonce anorexií.
 • Centrální nervový systém – závratě, bolesti hlavy, únava, neuropatie.
 • Alergické reakce – kopřivka, vyrážka, pruritus, angioedém.
 • Močový systém – moč může získat tmavou barvu, hyperkreatininemii.
 • Kardiovaskulární systém – plicní edém a rozvoj kongestivního chronického srdečního selhání.
 • Reprodukční systém – u žen, možné porušení menstruačního cyklu.
 • Metabolismus – hyperkalemie, edém.
 • Někdy vzniká toxická hepatitida a cholestatická žloutenka, ve vzácných případech byly zaznamenány úmrtí z akutního jaterního selhání. U léčby přípravkem Irunin se proto doporučuje pravidelně sledovat funkce jater. Pokud se objeví známky toxického poškození jater: zvracení, slabost, anorexie, ztmavnutí moči, měli byste okamžitě přerušit léčbu a vyšetřit funkci jater. Pacientům s různými jaterními onemocněními a zvýšenými jaterními enzymy by neměl být předepsán tento lék. Léčba by měla být přerušena iv případě vzniku neuropatie.

Irunin z nehtové houby – cena: 100 mg. 6 kapslí 300-350 rublů, 10 kapslí 450-500 rublů, 14 kapslí 600-650 rublů.

Irunin z houby nehtů – recenze:

Pokud jste použili přípravek Irunin v léčbě nehtové houby, zanechte prosím zpětnou vazbu na účinnost léku ve vašem případě, vedlejší účinky apod.

Irunin kapsle

Pokud jde o léčbu tablet nebo kapslí na nehty, mnohé pochybují a někteří se dokonce obávají. Uvidíme, proč mají takový postoj. V tomto článku se podrobněji podíváme na příklad, účinek kapslí Irunin a všech jeho vlastností.

Průměrná cena léku na balení 14 tobolek v Rusku se pohybuje od 700 do 900 rublů. Vše závisí na lékárně, kde ji koupíte. Neváhejte koupit lékárny ekonomické třídy. Koneckonců, pokud potřebujete 6 balíčků pro pulzní terapii pro onychomykózu ze tří týdenních kurzů, ušetříte asi 1200 rublů!

Aplikace a dávkování

Kapsle přípravku Irunin je třeba po jídle podávat orálně a doporučuje se pít velkou vodu. Počet a časový údaj drogy na přímce závisí na diagnóze. Níže uvedená fotografie zobrazuje diagnózu a odpovídající terapeutické postupy.

Irunin je prezentován ve formě žlutých tobolek s bílými mikrogranulemi uvnitř a je derivátem triazolu. K dispozici jsou balení po 6, 10 a 14 kapslích. Aktivně působí na stěny membrány houby, čímž inhibuje syntézu ergosterolů. Jednoduše řečeno, rozbije membránu (buněčnou membránu houby), v důsledku čehož beznadějně umírají.

Seznam komponent:

 1. Itrakonazol 100 mg.
 2. Hypromelosa 130, 17 mg.
 3. Eudragit 16, 26 mg.
 4. Milagin 0, 08 mg.
 5. Nipazol 0,01 mg.
 6. Cukrová struska 163, 17 mg.
 7. Sacharosa 54, 31 mg.
 • Orunit.
 • Orungal.
 • Rumicosis
 • Technazol.
 • Itramicol.
 • Orungamin.
 • Canditral.
 • Miconikhod.
 • Itrakonazol.

Kontraindikace

Není žádoucí pro osoby s individuální nesnášenlivostí k jejich složkám. To také není nejlepší řešení pro dospělé se srdečním selháním, jaterními a ledvinovými problémy.

Jak jsem vzal Irunina

Ahoj všichni, chci se s vámi podělit o své zkušenosti s přijetím Irunina. Moje nehtová houba je přítomna již několik let, projevila se malými tmavými skvrnami, která se objevila a pak zmizela znovu. Stejně jako mnozí jiní jsem k tomu nepřipomněl. Po nějaké době může imunita snížit, některé viry se mohou jen zhoršit, houba se obecně probudila a řekla. Samozřejmě mě to obtěžovalo, jaká je estetika, mé zdraví je ohroženo!

Hloupě, první věc, kterou jsem se pokoušela vyléčit lidovými léky. Ve skutečnosti jsem jenom mrštil čas … Pak jsem narazil na video Eleny Malyshevy, jak jsem narazil na sebe, aktivně jsem hledala mé spasení, okamžitě by to nebylo. V ní podrobně a rychle popsala výhody domácího antifungálního léčiva Irunin, začala jsem se zajímat …

Video: Léčba onychomykózy s Iruninem

Samozřejmě, že není nutné, aby každý běžel po něm do lékárny, protože léčba by měla být předepsána výhradně lékařem. Rozhodl jsem se však na vlastní odpovědnost. Takže podle pokynů v návodu k léčbě musím podstoupit 3 léčebné kúry. Tento kurz se nazývá pulzní terapie, když užíváte lék po dobu jednoho týdne, pak odpočíváte třikrát a tak třikrát. V tuto chvíli jsem prošel dvěma, což je výsledek, který vidíte na níže uvedené fotce.

Stav mých nehtů na konci druhého kurzu

Není to skvělý výsledek. Vezměte v úvahu skutečnost, že uplynulo jen pár měsíců a nehty rostou mnohem pomaleji než na rukou. Celý bod terapie spočívá v tom, že se látka hromadí v našich nehty a pokožce. A když houba bude jíst bílkoviny našich nehtů, spolu s bílkovinami se setká s naším lékem. Účinkem takové večeře bude nevyhnutelná smrt a naše radost. Zbývá počkat na konečné výsledky, které budou viditelné po 6 nebo 9 měsících po kurzu.

Hodnocení pacienta

Maxim je 27 let

Nehtová houba získaná v armádě. Služba nebyla snadná a ne vždy sledovala nehty, když v civilním světě houba začala aktivně zachycovat nehty talířů velkých prstů, byla zděšená. Šel jsem k dermatologovi, on jmenoval Irunina, v procesu dokončení tří kurzů, tam byly zlepšení. Po šesti měsících jsou nehty zcela čisté. Nyní nemůžete váhat jít v létě na plátně.

Irina 34 let

Dlouhou dobu jsem byla touto pohromou vyděšená, kterou jsem neměla namočit. Koupil jsem nejrůznější drahé řešení, laky, ale bylo málo zmatek. Dokud se nerozhodne o pilulkách, je pochopitelné, že se jim nikdo nelíbí kvůli škodlivému účinku na játra. Naštěstí je s ní v pořádku a během léčby nebyly žádné vedlejší účinky. A proč jsem o nich předtím nevěděl, strávil jsem tolik času a peněz marně.

Leave a Reply