Tradiční metody léčby houbových nákaz

Posted by

Obsah:

Léčba lidských léků proti houbám

Houba nohou je infekční onemocnění, které postihuje kůži, paty a nehty.

Způsobit mykózu určité kmeny hub. Můžete je vyzvednout na veřejných místech s vysokou vlhkostí, při pokusu o boty někoho jiného a při provádění manikúry s nesterilními nástroji. V některých případech se houba na nohách aktivuje po zranění, například pokud byla úderová část udeřena těžkým předmětem.

Také rozvoj mykózy přispívá k nošení těsných bot z nekvalitních materiálů a modelů se zúženými prsty. Je třeba vyndat houbu a dnes budeme hovořit o tom, jak zacházet s nohou s lidovými léky a zveřejnit recenze lidí, kteří byli pomáhá zbavit se choroby receptami léčitelů.

Léčba prokázaných populárních metod houbových hub

Léčba mykózy nohou lidovými metodami poskytuje dobré výsledky i v zanedbaných případech.

Mnoho dermatologů doporučuje pacientům kombinovat léky fungicidů s alternativní medicínou. Mycelium můžete odstranit různými způsoby, jako je prádelní mýdlo, peroxid vodíku, ocot, soda, modrý vitriol, džus z celandinu nebo česneku a další látky.

Boritá kyselina

Od starověku používala kyselina boritá lidé k potírání hmyzu, dezinfikování obytných prostorů, hojení ran a léčbu akné a otitis.

Antiseptik také zachrání z houby nehtů na noze kvůli silnému dezinfekčnímu účinku. Zničí spory mycelií, deaktivuje proces reprodukce nových kmenů a odstraňuje mrtvé částice. Kyselina boritá navíc eliminuje nepříjemný zápach pachů způsobený parazitickou aktivitou infekčních agens.

Další výhody kyseliny borité:

 • Atoxicita.
 • Schopnost léčby mykózy mírné závažnosti.
 • Malý počet kontraindikací.
 • Různé způsoby použití.
 • Možnost nákupu léku bez předpisu a za nízkou cenu.

Formy uvolňování kyseliny borité – mast, alkoholový roztok a prášek.

Prášek může posypat interdigitální prostor. Vzniká vlhkost, která vytváří ideální podmínky pro rozvoj mykózy. Ve formě komprese aplikujte roztok prášku kyseliny borité s vodou na infikované nehty a kůži a zabalte končetinu s gázou. Obuv s kyselinou boritou se dezinfikuje nalitím granulí do uzavřených modelů.

Alkoholový roztok kyseliny borité z pěnové houby se používá dvěma způsoby:

Lotiony s kyselinou boritou pomohou vyléčit počáteční stadium mykózy. Pro tento bavlněný tampon navlhčený roztokem kyseliny borité a naneste na vadnou oblast po dobu 20 minut. Během dne je žádoucí mít čas provést 5-6 procedur.

Jako lék na hubu pro nohy je kyselina boritá kontraindikována u dětí mladších 12 let, těhotných žen, pacientů s renální nedostatečností a individuální nesnášenlivosti s látkou. Je také zakázáno ošetřovat velké části pokožky antiseptikem.

Soda do pečiva

Pravidelná soda pečiva (hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan sodný) zcela účinně zvládne nepříjemné příznaky mykózy a onychomykózy. Zmírňuje nehty a pokožku, zpevňuje se kvůli houbovým infekcím a usnadňuje jejich léčbu. Tradičně se soda nalije do horké vody a nohy se užívají, ale existují i ​​jiné účinné způsoby, jak ji použít z houbových náplastí.

Výhody hydrogenuhličitanu sodného:

 • Regulace acidobazické rovnováhy.
 • Dezinfikuje a vysušuje tkáně.
 • Neutralizuje kyselé prostředí alkalickými látkami.

Jak připravit antifungální koupel se sodou:

Okoupejte 20 – 30 minut. Nohy nejsou utírány a vysychají ve vzduchu. Uspořádání postupů 2 str. za týden.

Pokud jsou nehty poškozeny mycelií, jsou dodatečně pokryty antimykotickým lakem. Kůže na noze rozmazala hojivý krém.

Pokud se svědění zesílí ze sodovky, kůže se zčervená a vzniká bolestivost, terapie se zastaví a otočí se k dermatologovi.

Nežádoucí účinky lze předejít provedením testu. K tomuto účelu se na zápěstí aplikuje sóda a pokožku monitoruje po dobu 20 minut. Výskyt alergických reakcí naznačuje, že tělo je netolerantní.

Síran měďnatý

Jak účinně síran měďnatý bude působit v mykóze závisí na hloubce poškození kožních tkání a šíření patologického procesu. Látka může být použita pro monoterapii a kombinována s dalšími fungicidními látkami.

Je důležité udělat vše v pořádku:

 • Před zpracováním si osušte láhev a odstraňte mrtvé tkáně.
 • Kompozici použijte v den přípravy. Ztráty ztrácejí své léčebné vlastnosti a stávají se zbytečnými.
 • Zvyšte hygienu nohou a noste volné boty a ponožky z bavlny.
 • Před návratem do vany, sauny, bazénu rozstříkejte nohy speciálním postřikem.
 • V pozdějších stadiích mykózy je použití síranu měďnatého podporováno použitím systémových léků.

Jak udělat roztok síranu měďnatého pro ošetření houby na nohou? Nejprve je třeba zahřát vodu na teplotu, kterou mohou nohy odolat, a prášek zředit v poměru 1 lžička. při 1,5 litru tekutiny. Okoupejte asi půl hodiny a osušte končetiny ručníkem.

Pomocí nehtových doplňků jsou odstraněny infikované oblasti nehtu a okolních tkání. Pokud je zahájena onychomykóza, pokuste se zcela odstranit nehtovou destičku. Po užití lázně je noha ošetřena antifungálními vnějšími látkami, které lékař předepisuje.

Pokud byla lékařská procedura prováděna bezstarostně a pacient byl inhalován dvojicí síranu měďnatého, existují dva způsoby, jak eliminovat známky intoxikace. První – rychle pijte 0,5 litru studené vody. Druhým je vypít 2 šálky mléka a několik tablet Aktivovaného uhlí.

Prasata tradiční medicína obsahuje mnoho receptů souvisejících s tím, jak zacházet s houbou nohou s octem. Jejich účinnost odpovídá 100%, i když někteří zástupci oficiálního lékařství nedůvěřují lékařům.

1. Nejjednodušší způsob léčby houby na nohou octem je aplikovat lotiony. Končetina se předběžně uchovává v acetanové lázni a na postiženou oblast se aplikuje houba namočená v octě. Na nohu se položí čistá bavlněná ponožka. Doba trvání léčby je 1 týden. Podle potřeby se léčba obnoví během několika dní.

2. Jablečný jablečný ocet se smíchá stejným dílem s jódem a vyčistěte pleť několikrát denně.

3. Podobným způsobem použijte směs octa a mrkvové šťávy (1: 1). Infekce houb zmizí rychle, postižená kůže je zcela obnovena. Kompozice může třeti nehty a okolní kůži.

4. Rychle se zbavit houby nohy také pomůže lotion s jablečným jablečným octem a rostlinným olejem. Komponenty jsou rovnoměrně a důkladně promíchány. Lék je impregnován bavlněným tamponem a ukládá lézi. Tato oblast je utěsněna lepicí páskou nebo bandážována a položena na bavlněnou ponožku. S mlékem pokračujte celý den nebo v noci uveďte tampon.

Agresivní lotiony: glycerin, vodka a octová esence 70% smíšené ve stejném poměru. Droga je impregnována vatovou vatou a ukládá se na vadný neht.

Esoterická medicína Léčba alkoholismu

Houba nohou – oční ošetření. – Fórum

 • Stránka 1 z 1
 • 1

Přidáno (15.3.2014 09:57)
———————————————
Hovoříme o tom, jak můžete vyléčit houbu na vašich nohách octem. Abyste to udělali, musíte připravit slabé řešení, které samozřejmě bude obsahovat ocot 9% a vodu (1/8). Před aplikací připraveného roztoku parní nohy v horké vodě. Aby byla léčba houby nohou s octem účinná, odstraňte hrubou kůži speciální štětkou. To je nezbytné, aby houbová infekce, která se rozšířila na kůži, podléhala roztoku kyseliny octové. Dále musíte ponořit nohy do připraveného roztoku a důkladně otřít kůži, hřebíky a oblast mezi prsty. Léčivý kurs bude dokončen po 7 procedurách, které je třeba provést každý druhý den, pokud houbová infekce nepronikla hluboko do kůže nohou nebo nehtů, velmi jednoduché a rychlé. Ale pokud jste opožděli léčbu a houba se přestěhovala do složitější formy, pak může být úkol komplikován. Ale neměli byste se zoufat, je třeba léčit ještě složitější nemoci s různými postupy, jako jsou speciální cvičení pro léčbu osteochondrózy. Proto existují některé platnější recepty, které si můžete bezpečně vyzkoušet a všímat si výsledek ve velmi blízké budoucnosti.

 • Máslo + česnek. Česnek se třepe na jemné struhadlo a smíchá se jeden s olejem. Nechte postiženou nehtovou desku a kůži kolem.
 • Mořská sůl Zřeďte 1 lžičku soli v litrech vody a každý večer opláchněte nehty v roztoku. Postup trvá asi 10 dní.
 • Kombucha. Z hub budete potřebovat každý den, abyste sehnuli malý kousek, poté musíte odstranit horní film, natáhnout houbičku a namazat zuby. Z tohoto přípravku se vyrábějí také komprese, které je třeba před spaním upravit před spaním. Použijte bandáž, upevněte komprese na prstech a ráno ji odstraňte pouze.
 • Sodný roztok. Komprese je vyrobena z jedné lžičky sodovky do třílitrového kontejneru s vodou, je nutné parní hřebíky v něm, po nanesení roztoku, rozetřete je s celandinem (olej se prodává v každé lékárně).
 • Euphorbia. Polovina šálku suchých mléčných by měla být nalita s vařící vodou a nechat vařit, po které je třeba vypustit vodu do umyvadla a stoupat nehty infikované houbou. Po tomto postupu se uvolní svědění a bolest.

Nehtová houba musí začít okamžitě léčit, protože může vést k závažnějším infekčním chorobám. Pokud je osoba zdravá, s dobrým imunitním systémem, takové onemocnění nezpůsobí komplikace, ale bolest a vzhled nehtové plotny by měly být důvodem pro cestu do nemocnice.

Jak léčit nehty houbou octem: lidové recepty

Používání ocet v lidových receptech pro léčbu nehtů houba je široce rozšířené a dává efektivní výsledky. Následující recepty používají jak ocet, tak balsamikový ocet. Můžete také porazit houby nehtů 70% kyselinou octovou a acetickou esenci. Dalšími přísadami jsou nejčastěji vejce a esenciální oleje.

Recepty na ošetření nehtové houby s stolním octem

Chcete-li začít, naučit se léčit houbu octem 9% koncentrace.

Recept 1

Je nutné. Tabulka 9% octa, destilovaná voda.

Vaření Ocot smíchaný s vodou v poměru 1: 8.

Aplikace. Pro ošetření nehtové houby na tomto receptu je třeba nohy párát v horké vodě. Potom vyjměte hrubé části kůže nohou a pokud možno odřízněte část hřebu, která byla houbou poškozena. Nohy ponořené do roztoku octu po dobu 5-10 minut, potom osušte nehty a kůži mezi prsty. Pro houbu a nehty postupujte jednou za 2 dny. Průběh léčby je 7 procedur.

Recept 2

Je nutné. Tabulka 9% octa.

Vaření Zahřejte ocet.

Aplikace. Ve vyhřívaném octu plně ponořte nohu po dobu 10-15 minut houbou nehtů. Poté utřete nohy důkladně.

Poznámka: Před použitím tohoto receptu z houby nehtů s octem je nutné zkontrolovat, zda na nohou nejsou žádné rány.

Recept 3

Je nutné.Tabulka 9% octa, mrkvová šťáva.

Vaření Ocet smíchaný s mrkvovou šťávou v poměru 1: 1.

Aplikace. Výsledná směs pro ošetření poškozeného nehtu a kůže kolem něj. Postup se opakuje několikrát denně. Kurz závisí na rychlosti růstu nového nehtu.

Poznámka: Tento recept na ošetření nehtů houbou s octem zabíjí houbové bakterie a opravuje poškozenou pokožku.

Recepty na hubu nehtů s balsamikovým octem a kyselinou octovou

Popisuje způsob léčby nehtové houby s octem balsamico a kyselinou octovou.

Recept 1

Je nutné. 1 polévková lžíce přírodního balsamikového octa.

Vaření Navlhčete vatový tampón v octě.

Aplikace. Když nehtová houba, parní postižený hřebík v teplé vodě, aplikujte tampon, fixujte s obvazem, neodstraňujte jej asi 3 hodiny. Postup se opakuje 2krát denně až do zotavení, postupně se odřízne nakažený nehet. Doba trvání používání tohoto receptu s balsamicovým octem z nehtů je 1 měsíc.

Recept 2

Je nutné. 3 polévkové lžíce přírodního balsamikového octa, 4 šálky vody, 4 kapky esenciálního oleje z rozmarýnu.

Vaření Rozpustíme rozmarýnový olej v octě, zředíme vodou.

Aplikace. Vezměte lahvičku na nohy po dobu 15-20 minut, protřete si ručník. Pro zmírnění únavy a prevenci houbových onemocnění nohou.

Recept 3

Je nutné. V 50 ml 70% kyseliny octové, vodky, 3 vaječných bílků.

Vaření Všechny součásti jsou smíchány, dokud nejsou hladké.

Aplikace. Výsledná směs se na postižené oblasti aplikuje houbou nehtů až do úplného růstu zdravého nehtu.

Poznámka: Uchovávejte na chladném místě.

Recept 4

Je nutné. 1 čajová lžička 70% kyseliny octové, rostlinného oleje, dimethylftalátu, 1 vejce. Vaření Všechny komponenty se mísí.

Aplikace. Výsledná směs je aplikována na postižené oblasti nehtů houbou. Omotávka nohou s plastovým obalem a pak bavlněné ponožky. Postup se provádí přes noc.

Poznámka: Směs uložená v chladničce.

Recept 5

Je nutné. 100 ml esence, 200 g másla, 2 syrové vejce.

Vaření Všechny složky se mísí. Výsledná směs byla chlazena po dobu 7 dnů.

Aplikace. Namažte nehty postižené každé 2-3 hodiny po dobu 5 dnů. Po roztírání mažete přípravek na léčbu salicylu.

Leave a Reply